Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra fehér ing (hosszú)...

Évnyitóra fehér ing (hosszú) es fekete farmer rövidgatya illik, csak mert meleg lesz?

Figyelt kérdés
Milyen cipő illik mellé?Narancs?Piros?Fehér?Kék?Fekete?

2016. aug. 25. 14:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Oh, bizalomról pedig egy szóval sem írtam! ;)
2016. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
En azt egy percig nem allitottam, hogy te a bizalomrol irtal volna. Szoval te is megtanulhatsz ertelmezni, ha mar ennyire vered magad az ertelmezesre meg a helyesirasra.;))
2016. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"alázat meg bizalom?:DD "

De, te írtad! Kettőnk közül neked van még szükséged tanulásra! ;)

Én csak az alázatot írtam. Azt gyakorold! Bizalomról szót sem ejtettem, ezt már te képzelted oda! Nagy baj, ha már a saját írásodat sem fogod fel.

2016. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
igen, odaírtam. de azt áruld el nekem, hol írtam olyat, hogy te írtad azt. azt én írtam oda, nem te. de ne fárassz már, könyörgöm:D kocsmában nem ennyire fárasztóak a kis 13 évesek hogy vegyek nekik piát..
2016. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ülj le fiam, egyes! Szövegértés nulla...
2016. aug. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
fiad.. isten ments, hogy az legyek.
2016. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a sok hozzászólást, viszont nem gondoltam volna hogy ekkora vita alakul ki egy egyszerű kérdésen :D
2016. aug. 30. 02:03
 28/29 anonim ***** válasza:
hát, most nem tehetek róla, hogy a 18. században leragadt konzervatív lelkek nem bírják megemészteni, hogy valakik nem fehér-feketében mennek évnyitóra:D
2016. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez alapvető intelligencia... Nem a korral haladás. Egy esemény és mások megtisztelése azzal, hogy az alkalomhoz illően öltözöl fel. Kár, hogy manapság a tanár a hibás, ha nevelni próbál egy gyereket a szülei helyett. Egyre jobban elkorcsosulnak a mai tinik. Lassan a fiúk női ruhát hordanak, a lányok 14 évesen 25-nek néznek ki... A viselkedésük pedig minősíthetetlen.
2016. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!