Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra fehér ing (hosszú)...

Évnyitóra fehér ing (hosszú) es fekete farmer rövidgatya illik, csak mert meleg lesz?

Figyelt kérdés
Milyen cipő illik mellé?Narancs?Piros?Fehér?Kék?Fekete?

2016. aug. 25. 14:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Miert is koppanek nagyot?Mert anya oltoztett?...
2016. aug. 26. 13:18
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem...azért, mert még 18 éves fejjel se tudsz helyesen írni, de elvárod, hogy úgy kezeljenek, mint egy felnőttet.
2016. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

honnan koppanjak?

18 évesen van házam, kocsim, szerinted engem pont az izgat, hogy milyen ruhában megyek évnyitóra?:D

suliba se azért járok, mert azt akarom majd csinálni amit tanulok. viszem majd tovább a céget, szóval elhiheted, qrvára leszarom milyen ruhában kéne menni évnyitóra, meg hogy én milyenben megyek.

2016. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Na ezért fogsz koppani! ;) Nagyon nagyot! :)
2016. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

na, miért?:D mert én fogom vezetni a céget? vagy miért?

koppanok.. eladom a bmw-t, elélek abból évekig, nagy cucc.

2016. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Szerintem neked iskolába is felesleges járnod. A szüleid pénze pedig rohadtul nem a te érdemed. Abból is látszik, mennyire tapasztalatlan kis p@cs vagy, hogy egy házra, meg egy BMW-re ekkora óriási értékként tekintesz.
2016. aug. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Mert egy 25millas auto nem ertek?:DDD

Jo hagyjuk, nem tehetek rola hogy te nem olyan helyre szulettel, es az a legnagyobb problemad hogy mas nem az alap cuccban megy evnyitora. Na de oszinten mai vilagban mi ertek szerinted? Tomor aranyrud vagy a szerelem vagy mi?:DDD

Igen suliba tenyleg felesleges mennem, apamtol tanulom a cegvezest, nem a suliban.

Ja es tudok helyesen irni, bar azt nem tudom nekem vagy a kerdozonek irtad..

2016. aug. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Én cégvezető vagyok. Csak nem apuci cégét kaptam meg, hanem sajátom van, saját ötlet alapján. Tapasztalattal, 2 diplomával. Bár nekem nem BMW-m van, de a kategória stimmel. :)

Tudod miért fogsz koppanni? Mert semmi alázat nincs benned. Buta vagy. Ha apuci nem lesz mögötted, a BMW árát két nap alatt elcseszed, az olyan emberek pedig, akik tanultak és tapasztaltak, kb 1 nap alatt úgy átvernek és megforgatnak, hogy csak nézni fogsz az első sorból! És nem, ez nem az a bizonyos első sor, amire egyből gondoltál! ;)

Bár szerintem amit leírtál egy hatalmas kamu. Egy 18 éves kisfiú álmodozása, aki azt hiszi, most ő a világ közepe.

29/N

2016. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

alázat meg bizalom?:DD mai világban, pont, hogy azokat az embereket cseszik át, akik ilyenek.

most jössz itt azzal, hogy kamu.. én is mondhatnám neked, mert el nem hiszem, hogy egy 30 éves cégvezetőnek az a legnagyobb gondja, hogy a 18 évesek milyen ruhában mennek évnyitóra.

de hagyjuk... akkor szerinted majd koppanok, rendben. majd az élet eldönti.

2016. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Attól, hogy alázatos és tapasztalt vagy, még lehetsz nagyon kemény! Csak fogd fel, hogy súlya van a döntéseidnek! És tanulj meg írni és szöveget értelmezni! Mert anélkül nehéz lesz! ;)

Azt hiszel, amit akarsz! És nem 30, 29! ;)

2016. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!