Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nok! Ti milyen gyakran...

Csajok, nok! Ti milyen gyakran vasaroltok magatoknak es miket?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most a nyáron hetente többször voltam turkálókban, felújítottam a ruhatáramat. Ebbe van jó pár felső, néhány nadrág, szoknyák 2-3 blézer (6-7000ft-ból kijött, csupa márkás holmi). A turik világa előtt, mindig akkor vettem ruhát amikor szükségem volt rá, vagy le volt árazva valami. Cipőket viszont akkor veszek, ha szétmegy valamelyik és pótolni kell. Kivételesen vettem egy olyan cipőt, amire a stílusváltásom miatt volt szükség.:)

Sminkre nem költök, spirálon és ceruzán kívül mást nem használok, ez a kettő pedig nagyon sokáig elég.

Egyébként miért érdekel?:)

2016. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Havonta kétszer végigjárok egy bevásárlóközpontot és veszek magamnak pólót, cipőt, bugyit, melltartót, körömlakkot, sminkterméket, tusfürdőt és amit még megtetszik. Jobb üzletekben, mert megdolgoztam érte. :)
2016. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ruháról van szó, 2 havonta. Éppen azt, amire szükségem van. Jövőhéten fogok bevásárolni a sulis téli időszakra, tehát meleg pulcsikat, kardigánokat, farmereket, legginseket, cipőt.
2016. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szükség van valamire... szóval kb évente kétszer.
2016. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!