Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van cikibb dolog, mint a...

Van cikibb dolog, mint a férfi szandál?!

Figyelt kérdés
Persze azt leszámítva, ha még ráadásul zoknival veszi fel!

2016. aug. 26. 18:22
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Elso! Ez jó:))
2016. aug. 27. 11:21
 12/58 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem irtózatosan ciki, és el tudom képzelni, milyen az, aki nem ért ezzel egyet."


Ne képzeld, nézz szét, szerencsére az emberek 99%-a nem olyan ostoba mint te vagy és bőven találsz szandálos fickókat az utcán. :-D

2016. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
82%

Mi a rák értelme van a divatnak ha mindig oda lyukadtok ki hogy mindenki azt vesz fel amit akar, és ha kritizálod szar vagy?


Az egész "öltözködés" témakör is mehet akkor a süllyesztőbe, nevezzék át "hol tudok venni..."-re.

2016. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
86%

16-os! Vannak ciki dolgok az öltözködésben, amit nem illik pl. esküvőre ne menjen senki fehérben vagy feketében vagy diplomaosztóra se illik odamenni haspólóban. De mondhatnám a nem évszaknak megfelelő öltözködést is.

Akarsz cikit olvasni, itt van ez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Ez a kiscsajszi nagyon ciki volt.


Azonban ez a kérdés merőben más természetű, a férfi szandál egy praktikus lábbeli -az meg külön vicc, hogy a kérdezőnek baja van a szandállal, de a papuccsal, nincs, érdekes, mert a papucs otthonra van a szandál meg épp, hogy utcára.


Nem igaz, hogy mindenki azt vesz föl, amit akar, a józan észre, az öltözködési illemre, meg pár alapszabályra pl. ne legyen túl színes, túl sokat mutató stb. kell odafigyelni. Tetszik vagy sem a férfi szandál teljesen belül van a jó ízlés keretein. Ott és akkor kell használni, amikor az időjárás indokolja. Egy erdész nyilván nem fogja munkába fölvenni még nyáron se, de, az a férfi, aki egész nap városi környezetben mozog, az miért ne használja, mert eddig az egyetlen ellenérv, hogy ciki meg csúnya, aki hordja.

Szubjektíve én teljesen átlagos fickókon látok szandált, sőt emlékszem nekünk egyetemen az egyik tanszékvezető professzorunk is abban vizsgáztatott júniusban, szólt is előre, hogy ilyen melegben csak a hülye öltözik ki, jöjjön mindenki, ahogy akar. Ettől még nem volt laza tanár, a vizsgázók felét megbuktatta.

2016. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
62%
Baromi unalmas már ez a szandál téma.
2016. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van! Oltozkodésben is utánozd a tanárokat, mert általában olyan csinosak és divatosak! De szerintem legkozelebb majd a nagypapádtól kérj tanácsot! Egyébként szerintem csak a hozzád hasonlóknak van baja azzal, amit belinkeltél! Bocsi! Szerintem az tok normális! Ha meg szandálban akarod nevetségessé tenni magad, nekem olyan mindegy!
2016. aug. 27. 18:29
 17/58 A kérdező kommentje:
Ha ennyire unod miért szólsz hozzá, keress izgalmasabb kérdést?!
2016. aug. 27. 18:30
 18/58 anonim ***** válasza:
34%
Létezik egy olyan fogalom, hogy stílus. Több tízezer oldalt írtak róla, lehet tanulni. A stílusos férfi ruházat része a fehér ing, kék blézer, szép bőrcipő, chino nadrág, öltöny, világos rövidnadrág, bőrdzseki... Mindnek megvan a maga helye és funkciója. A szandál NEM része a szílusos öltözködésnek, mert a férfi lába esztétikailag nem vonzó, nem kell közszemlére tenni. Ha valaki mégis (kényelmi vagy bármely ok miatt) magára húzza a szandált, egészségére, de ne kezdje verni az asztalt, hogy márpedig szerinte a szandál stílusos viselet, mert nem az. Attól sem lesz az, ha minden második emberen azt látod a metrón. Ha téged mindez nem érdekel, hordj szandált. Ha fontos számodra a másokban magadról kialakított kép, ne hordj szandált.
2016. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:

#16


Sok tanár ismerősöm jobban néz ki mint a diákok háromnegyede, úgyhogy ez bukott ügy. Ők is emberek, adnak magukra, ráadásul idősebbek, úgyhogy kiforrottabb a stílusuk. Ne a farmer+ing/papucs bő ruha kombóból indulj ki.

2016. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
54%

"Ha valaki mégis (kényelmi vagy bármely ok miatt) magára húzza a szandált, egészségére, de ne kezdje verni az asztalt, hogy márpedig szerinte a szandál stílusos viselet, mert nem az."


Ki beszélt itt stílusról itt egyelőre a kérdező a támadó, aki szubjektíve kijelenti, hogy neki nem tetszik a szandál, szerintem meg sokkal cikibb a nyáron lábgombász bűzborzok társasága. Bár igaz, őket legalább nem bántják a szúnyogok, csak elég picit kihúzni a lábát a márkás cipellőjéből. :-D


"Attól sem lesz az, ha minden második emberen azt látod a metrón."


Viszont bizonyítja, hogy mégse lehet annyira ciki, ha tömegesen hordják!


"Ha téged mindez nem érdekel, hordj szandált. Ha fontos számodra a másokban magadról kialakított kép, ne hordj szandált."


Nekem fontos a másokban rólam kialakított kép, szóval hordok szandált és nem vagyok olyan idióta, hogy rohasszam a lábam nyáron semmilyen divatpiperkőc metroszexuálisok miatt, akik szerint "undi" a szandálos láb mert nem stílusos.

2016. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!