Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van cikibb dolog, mint a...

Van cikibb dolog, mint a férfi szandál?!

Figyelt kérdés
Persze azt leszámítva, ha még ráadásul zoknival veszi fel!

2016. aug. 26. 18:22
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Utolsó! Olvasd végig a mondatot és rájossz, hogy az így van jól! Am. nem vagyok vidéki!
2016. aug. 28. 22:42
 32/58 A kérdező kommentje:
29! Miért?! Miután Te is válaszoló vagy, így magadat is beleértetted, ugye?!
2016. aug. 28. 22:44
 33/58 anonim ***** válasza:
39%

Persze, múltkor is vonaton a srác titokzokni + zárt cipő + rövidnadrág kombóban ült a fülkében, levette a cipőjét, olyan büdös volt a zokniba, cipőbe belerohadt lába, hogy nekem kellett felállnom és másik fülkébe átmennem. Kösz, inkább csak hordjon szandált vagy papucsot.

Meg, hogy ronda egy férfi lábfeje. Hogyne, de a rövidnadrágból meg kivan a szőrös lábszára, az nem ronda??? Inkább vegyen egy normális hosszúnadrágot és egy rendes szandált. Vannak normálisan kinéző férfi szandálok is, nem csak olyan nagypapis fazonok.

2016. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Papucsban még néha lehet normálisat találni, de szandált még sose láttam. Tudsz linkelni kèpet, amin "divatosabb" férfi szandál van?! Kíváncsi vagyok rá, én nyitott vagyok sokmindenre!Ne érts félre, nem szemtelenkedni szeretnék, csak kíváncsi vagyok! Ha képpel alátámasztva megcàfolod az állításomat, akkor gratulálok neked!:)) Amúgy a térdgatya plusz zoknis edzocipo kombinálióban totálisan igazad van, az is nagyon gáz! Szerintem a legjobb a vàszon félcipo, az nem is meleg és divatos is, valamint talán az buzolog a legkevésbe!
2016. aug. 29. 20:51
 35/58 anonim ***** válasza:
A sportcipő messze a legkényelmesebb. És ez a legfontosabb. Minden más utána jön.
2016. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
De az még legalabb jól is nézhet ki!
2016. aug. 29. 22:03
 37/58 Shai-Hulud ***** válasza:
62%

Szerintem ezen kár ennyit lovagolni.

De gustibus non est disputandum.

2016. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%

"De gustibus non est disputandum."


Igaz volna ha arról szólna a kérdés, hogy valaki kék zoknit húzzon vagy pirosat. De itt arról van szó, hogy van egy tábor, aki kijelenti, hogy a férfi szandál neki nem tetszik és kész, érvük meg nincs, csak, hogy imádják az izzadtlábú gombászokat. A normálisabb meg nem. Ez nem az ízlésről szól, hanem a józan észről!

2016. aug. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
62%
Akiknek tetszik, azok közül 99% abba a táborba is tartozik, hogy de nem zoknival. Vagyis egyik oldalról mindenki azt hord, amit akar, aztán rögtön kontra, hogy mégse.
2016. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne ciki????? A nők járhatnak akármiben is nyáron a pasik meg vastag szövetruci, ing, zakó, nyakkendő zárt cipő? Próbálnák csak meg a csajok ezt legalább egyetlen napra akkor nem kérdeznének ilyen hülyeséget!
2016. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!