Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek rocker/emo-...

Hogyan öltözködjek rocker/emo-ként?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves fiu vagyok és szeretnek rockerként és emoként oltozkodni (ugy értem hogy a ketto kozott). Amit tudni kell rolam hogy nagyon szeretem a rockot és post-hardcore-t, kedvenc bandáim a Hollywood Undead, From Firt to Last, Deuce és még sok más zenészt/bandát. Jelenleg eléggé sportosan oltozkodok, melegito nadrág, adidas/nike polok, cipok és még van 2 UKF-es polom (elektronkius zene csatorna YouTube-on) de azokat kb 1 éve rendeltem, akkor még dubstep-et meg hasonlot hallgattam! Milyen legyen a hajam? Csak mert most viszonylag rovid és nem tudom milyen hajat csináltassak ami nem páwás, miben járjak utcára, iskolába? Egyebkent most rendeltem egy Hollywood Undead-es polot ebay-rol és egy karkotot, ugyszinten HU-s! ( :D ) Segítsetek :

2016. szept. 4. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most vagy tetszeni fog a válaszom, vagy nem.

Mégis mi járt a fejedben, mikor azt találtad ki, hogy 2 teljesen különböző életstílusban akarsz öltözködni? Vagy ez vagy, vagy az, olyan nincs hogy a kettő keveréke...

Attól, hogy rock zenét hallgatsz, még nem leszel rocker. És ha annak is vallod magad, a valódi rockerek, akiknek tényleg ez az életük, nagyon furcsán fognak nézni, ha közbe emonak is öltözöl.

14 éves vagy, teljesen normális hogy ebben a korban próbálgatod megtalálni önmagad, a stílusod, de ne akarj többmindent ötvözni, mert nevetségesen fogsz festeni és lesznek olyanok, akik kiközösítenek emiatt. (Igen, elég kegyetlenek tudnak lenni a korodbeliek)

De hogy hasznos választ is adjak: Olyan hajat csináltass, ami tetszik, illik hozzád és az arc/fejformádhoz. "Miben járjak utcára, iskolába" Nem tudom miért emelted ki ezt külön azután hogy megkérdezted milyen hajad legyen, mert semmi értelme. Valószínűleg ugyanabban, mivel nem váltogathatod a hajad ha utcára vagy iskolába mész:D

Hordj feketéket, és nyugodtan felveheted a bandás pólókat is, de könyörgöm ne valld magadat se emonak se rockernek.

2016. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ha e szempont alapján nézzuk, akkor inkább emo stilust képviselném.
2016. szept. 4. 13:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Fekete gatya fekete pulóver.
2016. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felejtsd el legyel normalis mint a tobbi ember
2016. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Google => "emo" => képek => megvilágosodás


De most nem könnyebb lett volna megnyitni a böngésződet és bepötyögni 3 betűt? Vagy mi újat vártál tőlünk? Mit gondoltál mit tudunk tanácsolni?

2016. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az emo egy szubkultura, attól még hogy feketébe fogsz járni meg annak vallod magad még nem leszel az! Ha még dönteni is nehezen tudsz, hogy emo vagy rocker, inkább hagyd ezt! Öltözködj úgy ahogy akarsz, de ne állítsd magadról hogy emo/ rocker vagy mert ez pozerseg
2016. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mellesleg amit hallgatsz zenék nem igazán emo és rock zenék hanem grunge de mindegy
2016. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pozer, belurol ossze vagyok torve de nagyon..
2016. szept. 7. 20:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted az emo lényege, hogy össze legyél törve? Te, barátom, nagyon nem vagy képben
2016. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon lol.

Na figyelj, kissrác. Kb én is annyi voltam mint te, amikor elkezdtem ezt(nagyjából kb mindenki lol).

Ha emonak gondolod magad(ne aggódj el fog múlnI) először is nézz oldalakat, hogy pontosan mi ez.... Ha nem érzed annak magad utána akkor csak hallgasd ezt a zenét és mindenki elmehet a vérbe.

Nézd, én 16 vagyok, lány és metalhead. Sötét ruhákba járok, de van szürke-bordó-sötétkék cuccom, és szeretem a fekete csipkét, van platfromos bakancsom és Steelem is, szeretem a Hollywood Undeadet, pedig nem kifejezetten metal. KIT ÉRDEKEL?

Úgy öltözködsz AHOGY akarsz, a sok begyöpösödött emo-rockert pedig tojd le. De ilyen hozzáállással ne igazán menj a közelükbe, csak ha eldöntötted mit akarsz, mert olyanok mint a vérebek. Ha kiszagolják hogy pózer vagy, neked véged van C:

e ha emo akarsz lenni, hát hajrá:

-Sötét ruhák, de becsúszhat egy-két szürke vagy zöld is

-Fekete tornacipő, vagy bakancs

-Hajad növeszd meg egy kicsit, fésülheted a szemedbe is de akár oldalra, vagy hátra is

-Fekete kapucnis pulóver mindig nyerő

b ennyit tudtam segíteni, mert mint említettem én metalhead vagyok, és mi kicsit keményebben nyomjuk a szitut mint ti :DD

2016. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!