Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől van, hogy jó ruhákkal...

Mitől van, hogy jó ruhákkal boldog tudok lenni, és kompenzálni tudok azt, hogy a szerelem elkerül?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nem úgy alakult a szerelmi életem, ahogy szerettem volna, akit az igazinak hittem, mással van.

Az elején nem találtam helyen, nagyon fájt ez az egész, majd az utóbbi időben kezdtem megbékélni az egésszel, mondván, hogy nem tudja,mit veszített, és meg se érdemel. Nagyobb lett az önbizalmam, megbékéltem a testemmel is, nem vagyok tökéletes ugyan, de formás homokóra alakom van, igaz van pici plusz rajtam, és ami a leginkább aggaszt, hogy találtam egy elég drága üzletet, ahonnan vettem 2 ruhát, ami brutál jól áll rajtam, ha megjelenek bennük úgy érzem, hogy bármire képes vagyok, és boldog vagyok azokban a ruhákban. Ki van még nézve pár ruha arra az esetre, ha szükségem lenne rájuk.


2016. szept. 9. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a legtöbb nőnél így van. Szeretjük magunkat kényeztetni, ki ezzel, ki azzal, ruha, cipő, táska, csoki, chips, fagyi stb. A gond akkor van ha átesel a ló túlsó oldalára, és boltkórossá válsz, amit a pénztárcád fog megsínyleni. Amennyiben ki tudod használni a ruhákat, akkor hajrá vedd meg, ha azonban csak a szekrény mélyén fognak állni, és max 1-szer veszed fel akkor totál felesleges. Abból a pénzből akár értelmesebb hobby-t is választhatnál.
2016. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne bankodj inkabb vedd fel arra a homokora alakodra azt a csini ruhat es meglatod valogathatsz a pasik kozul!

En is ferfi Vagyok tehat tudom hogy a ruha teszi az embert, de ha abban meg egy jo alak is tartozkodik az megfogja a ferfi tekinteteket!!

40/F

2016. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze , mert a pasi lecserélt másra. Ez csökkenti az önbizalmat.

Most meg rátaláltál a szépségedre és nő az önbizalmad, ami mellesleg jó érzés, és még többet akarsz belőle.


Én is hasonló helyzetben vagyok. Az első jókat írt, amíg nem betegesen csinálod, addig rendben van,élvezd az életet. :)


Mellette írhatsz nekem tippeket hogy hogy tudtad elfelejteni, törölni az életedből azt a szemét pasit.

Mikor szakítottazok?

2016. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3.ha erdekel valami,irj nyugodtan privit!
2016. szept. 10. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!