Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mernétek szólni ismerősnek/...

Ti mernétek szólni ismerősnek/barátnak/családtagnak ha valami olyan ruhát akar felvenni, amiben nevetségessé tenné magát?

Figyelt kérdés

Nem saját esetről van szó, csak képeket nézegettem és belebotlottam egy ilyenbe: [link]


Mielőtt bárki a torkomnak esne hogy miért nem mindegy mit visel más meg miért bántom a kövéreket, hadd mondjam el, hogy nem erről van szó. Felőlem mindenki azt hordd amit akar, csak nem értem miért vannak felháborodva mikor kinevetik vagy megszólják az utcán, teljesen érthető okokból. Pl a képen szereplő hölgynek senki nem mondta, hogy borzasztó ez az összeállítás, és nem nyújt esztétikus látványt? Értem én ha valaki betegség miatt túlsúlyos, és elismerem hogy vannak köztük is csinosak, szóval velük semmi bajom. De az ilyen hogy mer kilépni az utcára? Nem mernek neki szólni a hozzátartozók hogy ne bántsák meg?

Ismétlem, nem a kövérekkel van bajom, berakhattam volna egy magamutogató vézna lányt is, csak éppen ebbe botlottam.


2016. szept. 11. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

ilyenekkel eleve nem is barátkoznék lol.

de amúgy igen, szónék finoman, hogy talán nem kéne.

2016. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak szűk családi körben szólnék bármit is.
2016. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leepitenem az ilyen barátot. Kellemetlen lenne nekem, ha együtt kellene vele mutatkoznom.

Nem vagyok felszínes és külső centrikus, az hogy ilyen dagi pl.az nem érdekel ha ízlésesen tálalja az adottsagait.

Nem vagyok az anyja hogy kritizáljam és megsertsem, így inkább kerulnem. Vagy csak nálam vagy nála találkoznánk.

2016. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!