Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszinte véleményeket várok....

Őszinte véleményeket várok. Tegyük fel: Van egy ruhadarab, aminek a szabása nagyon tetszik, de a színe nem éppen a kedvelt színed, de elfogadható színben van. Ti megvennétek? (egyedi ruhadarab) Pár kérdés lent ehhez.

Figyelt kérdés

Pl nekem a kékeszöld színek jönnek be de ez sötétzöld ami nem nagy kedvencem.

Megvennétek-e? Esetleg: Ti milyen színeket kedveltek? S miket nem?

(kisebb felmérés lenne)esetleg kort is írhattok. Előre köszi a válaszokat.



2016. szept. 20. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem igazán kedvelem a színt, de jól állna, akkor megvenném.

Van egy sötétkék fölsőm, ami jól áll, de nem szeretem azt a színt.

Milyen színeket kedvelek? Piros, bordó, sötétzöld.

Nem: rózsaszín, kék.

2016. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Én megvenném. Nekem mindegy a szín, a lényeg az, hogy fel tudjam venni valamihez, amivel még jól is áll

Szval ezt a sötétzöld felsőt/kabátot is fel tudod venni világos barnás nadrághoz.

2016. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi eddigi válaszokat.

"ruhadarab"nak írtam, hogy szabadabban gondolkodhasson az ember, de egy nadrágról van szó. Jelenleg azt varrok s rengeteg anyagom van amiket fel tudok használni. Amint kész az első majd feldobok egy kérdést képpel, kinek mennyire tetszik.

2016. szept. 20. 11:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Környezetemben is kérdeztem s eddigi eredmény: 11ből 11 igen.
2016. szept. 20. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ruha ami nem a kedvenc színekben mutat jól. Pl. egy habos babos ruha rózsaszínben számomra vállalhatatlan lenne, de mondjuk sötétkék színben simán fel tudnám venni akkor is, ha épp nem a kedvenc szinem.


Szóval ha amúgy jól áll akkor igen.


Másrészt nem nagyon hordok nadrágot színeset főleg. Így a színes nadrág nálam kilove.

2016. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy a szín, ne legyen rikító, meg felvéve ne sápasszon.
2016. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nincs olyan színben, amit tényleg szeretek (ruha esetén nálam alapszínként amúgy is csak fekete és szürke jöhet szóba, most az egyéb színekre gondolok), akkor hagyom a fenébe.
2016. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!