Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan női alkalmi...

Létezik olyan női alkalmi nadrág, amiből nincs ki a boka?

Figyelt kérdés

Ma voltam vásárolni. Nagyon régen vetem magamnak alkalmi ruhát. Most nem tudom eldönteni, hogy én vagyok ennyire lemaradva, a!i esélyes amúgy ,vagy még nem érkezett meg sehová az őszi kollekció, de nem tudtam magamnak olyan gatyát venni, ami eltakarja a bokámat. Vagy ha el nem is takarja, de legalább odáig leér. Hozzáteszem,hogy 176 magas vagyok, de pár éve még azért ezzel nem volt a gondom.

Szóval van ilyen nadrág, vagy ne is keressek?



2016. szept. 25. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a H and M-ből van egy sötétkék vászonnadrágom, ami alkalminak mondható. Alapból épp leér a bokámig, de fel van varrva egy hajtással, ha szeretném, hogy végig érjen, egy nyisszantás és meg van oldva. Légy nyitott ilyenre is ,sok nadrágnak van ilyen alja. De szerintem a H and M Business részén találsz teljesen alap darabok között.
2016. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam a und m-ben, de nekem nem volt szerencsém. Se a Zarában, se a Mangoban, se az Orsayben. :(
2016. szept. 25. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!