Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság ciki a férfiaknak a...

Manapság ciki a férfiaknak a ballonkabát? Ódivatúnak számít? (38 éves vagyok és egy Colombo szerűt kaptam ajándékba)

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik s jól áll, akkor én hordanám, nem érdekelne más véleménye.
2016. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A ballonkabát örök klasszikus. Mackintosh vagy Bruberry stílusú, mindegy. Mostanában a slim fazonok mennek, de ha nem az, szerintem akkor is stílusos és hordható.
2016. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon is jó. a hétköznapokban is megállja a helyét, mégis elegáns... meg manapság melyik férfi hord ballonkabátot? mert én nem látok egyet sem. ha jól áll hordd nyugodtan
2016. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam egyet régebben, de úgy éreztem magam benne, mint a saját nagypapám, így nem nagyon hordtam. Pedig hasonlítok Columbóra. :)
2016. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ciki? Konkrétan a luxuskategóriás márkák közt is felkapott:

[link]

Szerinted ez ciki?!

2016. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Noknek igen!

De ferfinek?

Tok ferfias es jol all , szerintem hordjad nyugodtan!

2016. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű, és jól áll, hordd nyugodtan... örök klasszikus, elegáns érzetet kelt. Attól még nem lesz gáz, hogy nem 100 ember rohangál benne az utcán. Nekem amúgy inkább szimpatikus, mint ezek zizegős dzsekik meg műbőr műmájer "motoros" sportos dzsekik... (utóbbi alatt ezekre a motorversenyzős színes szarokra gondoltam, nem egy jó szabású bőrkabátra)
2016. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!