Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyek rosszfiúsabb...

Hogy legyek rosszfiúsabb öltözködés szempontjából? 20/f

Figyelt kérdés

mindenki kisfiúsnak tart az ismeretségi körben és amugy is szivesen kiprobalnek par mas stilust magamon

191cm vagyok 84kg-val:) milyen ruhakat ajanlotok ill. más attítűdre is kiváncsi lennék.

Köszi



2016. szept. 28. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldesz kepet a mostani stilusodrol? Ugy konnyebb lenne.
2016. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Te alex vagy
2016. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem ha macsó akarsz lenni akkor a felső mindenképp legyen sötét. Sötétszürke, sötétkék, fekete, zöld és ne legyen túl passzos mert az b*zis. Legyen kicsit laza. Esetleg vegyél fel fehér pólót/atlétát és vegyél rá fekete bőrkabátot, az tök menő :D

Nadrágból is sötétebbet, leginkább farmert. Ne túé passzosat.

2016. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
53%

Itt garantáltan nem érdekel senkit, hány centi magas, és hány kiló vagy.


Tapasztalataim alapján, egy mentálisan egészséges 20 éves komának a saját jellemzésére használt szókincsébe a "kisfiús/rosszfiús" már nem fér bele. Te nem fiú vagy, hanem férfi, ehhez is kéne tartanod magad.


Amúgy meg kifejtenéd részletesebben, hogy mi a célod azzal, hogy "rosszfiúsan" öltözz? Ezzel akarsz kitűnni? Keress magadnak helyette valami kreatív elfoglaltságot. Hangszerek, festészet stb.


Minél jobban hangsúlyozza valaki az identitását, annál gyerekesebb jellemnek tartják, és itt nem csak az öltözködésről beszélek.


Kerüld a tévutakat, és legyél az akinek érzed magad, nem az, aminek elvárna a társadalom.


Remélem ez segített.

2016. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm szépen. Nem az akarok lenni amit elvár a világ csak őszintén szólva nagyon kiváncsi tipus vagyok és szívesen kiprobalnek mindent.

Semmi célom nincs vele csak szeretnék laza lenni nagyon feszülök az utobbi idoben:)

2016. szept. 28. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:

191 cm es 84 kg-al szerintem pont tökèletes tested van. Hordj szűkebb farmert, kockás inggel. Az tuti nyerő. Illetve Lonsdale, Everlast, Tapout stìlusù ruhák.

Most hogy öltözöl? Testedről kèp??

2016. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 3-ashoz. Egy fehér trikó+fekete bőrdzseki farmerral+ esetleg még egy utcára hordható rövid szárú motoros csizma, olyan western fazonú, de nem a hegyes orrú, hanem az az elöl levágott típusu, egy nagyon picit szögletes. Valami ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]

Esetleg utcai motoros csizma, ez sportosabb verzió:

[link]

Bár időjárásfüggő a dolog.

A kockás ingeket meg én a helyedben kerülném, az már egy kicsit hipszteres.

Egy jól vágott frizura és egy egy kis borosta, vagy körszakáll, szintén hozzátesz e vágott külsőhöz, + egy jó napszemüveg, ray-ban stílusú.

2016. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fehèr trikò bőrdzseki szerelèsben feszìtő emberek lehet vagánynak gondolják magukat, de inkább nevetsèges. A trikò nem utcai viselet, hanem kb. alváshoz valò.

Plána nem csak ùgy kabát alá semmi nèlkül. Jesszusom, hol èltek ti? Hacsak nem vagy roma, akkor ne hordj trikòra kabátot.

Egy farmer meg egy elegánsabb kockás ing igenis fèrfias. Meg a normális cipzáros pulcsik stb..

Ami ferfias marka: Lonsdale, Everlast, Airwalk, McKenzie, Ralph Lauren, Lacoste...Esetleg a Devergo elegánsabb vonala vagy Heavy Tools. Ezekben èrdemes keresgèlni + F&F-ben is vannak jòk.

Fèrfi nem hord trikòt, max a mai dìszpávák...

2016. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem leszek népszerű, de elárulom neked, hogy amíg a kisugárzásod belülről nem férfias, addig édes mindegy milyen göncöket aggatsz magadra. Önmagában semmilyen bőrdzsekitől, csizmától, favágó gúnyától nem leszel "rosszfiús". Az vagy jön belülről, vagy nem. Ha nem illik hozzád, akkor inkább hanyagold,mert műmájerkedésnek fog tűnni.
2016. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!