Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba milyen ruhában...

Színházba milyen ruhában szoktak menni huszonéves lányok?

Figyelt kérdés

26 vagyok és 16 évesen voltam utoljára. Akkor fekete nadrágban, elegánsabb felsőben és szövetkabátban.

De a koromban miben kéne?

Fekete miniruha? De abban megfagyni, meg nem is áll jól az a szín.


2016. okt. 2. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Elegansabb nadrag, nyilvan nem farmer, bluz magassarku vagy egy koktelruha magassarkuval:)

[link] -fekete magassarkuval

[link]

2016. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Egyszerű színházi előadásra egyáltalán nem kell "ünneplősen" kiöltözni.Elég egy kicsit elegánsabb sötét nadrág és egy szebb felső(itt is inkább a kicsit sötétebb,mattabb színeket javaslom,azok sokkal elegánsabb hatást keltenek),esetleg még egy blézer,ha hidegebb van. Általában azok öltöznek túl,aki életükben nem voltak még színházban,és ez egy rutinosabb embernek elég mulatságos látványt nyújt.Főleg ha még meg is szólalnak(és megmutatják a fejükben lévő sötétséget)...:D
2016. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Színháztól is függ, alternatív színházba kb. utcai ruha is jó.

De amúgy ezen kívül én mindig ki szoktam öltözni, ha színházba megyek. Elegáns szoknya/nadrág, elegáns felsővel, inggel/blúzzal és blézer, vagy koktélruha, ami nem túl hivalkodó, vagy esetleg kosztüm.

2016. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
magassarkú alap. egyébként mindegy, csak legyen elegáns.
2016. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

színházfüggő, igen. vagy egy elegánsabb nadrág/szoknya (nem mini!) valami blúzzal, szép ékszerrel vagy esetleg egy csinos ruha, nem muszáj feltétlenül feketem de az 1. által linkelt diszkós-bulis vonalat hanyagold. nem kell megfagyni se, blézert is felvehetsz ezekhez. a magassarkú pedig nem 'alap', ilyen hülyeségekre ne hallgass. persze ezek a szettek egy szép, nem kihívó magassarkúval néznek ki a legjobban, de ha nem vagy az a pipiskedő típus, felesleges erőltetni: egy elegáns, szép lapos cipő is tökéletes.

lényeg, hogy elegáns legyél és ne közönséges.

2016. okt. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az elegáns, szép lapostalpú cipő is jó persze, de kb senki nem tudja az milyen. a többség tudománya megáll a abalerinánál - ami így hidegben elég röhejesen néz ki.

persze ha van egy igényes, szép elegáns lapostalpúd, akkor jó, de a többségnek nincs. a magassarkú univerzális és nem lehet mellélőni vele. azt gondolom nem kell mondani, hogy a sportosabb fazon hanyagolandó, sajnos manapság sok lány nincs tisztában a színházbajárás etikettjével. persze lehet menni tróger farmerban meg Converseben is színházba, csak akkor meg minek tette volna fel a kérdező a kérdést? nyilván tanácsot akart, nem mellébeszélést.

2016. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!