Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem baj ha noi farmert veszek...

Nem baj ha noi farmert veszek ferfi helyett? Mert az olcsobb es jobban nyulik amitol kenyelmesebb.

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 08:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/118 anonim ***** válasza:
Azt hordasz, amit akarsz, max. nem fogsz tetszeni azoknak, akiknek nem jön be, ha egy férfi szoros nadrágot hord. Akkor se ha az adott darabb a férfi részlegen kapható.
2016. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/118 anonim ***** válasza:
54%

6: A belinkelt kérdéseknél is leírták, hogy egy férfi pulóver más szabású, mint egy női. Ezért máshogy is áll. Én is húztam már fel a párom pulcsiját, amikor fáztam és nem volt nálam hosszú ujjú és ő odaadta az övét. Teljesen más volt, eszembe nem jutott, hogy legközelebb ilyet vegyek :)

Az ingnél is leírják, hogy más a gombolása. Az talán annyira nem durva, mert ha valaki felhúz egy pólóra egy flanelinget, az egyébként is nagyon laza, topis viselet, és nem látszik annyira az ing szabása sem.

2016. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/118 anonim ***** válasza:
38%

Ha bejön nyugodtan, én is szeretek nőies holmikba is járni, aki meg ezért melegnek néz, nem tud érdekelni.

Bosszantásként is hordok csajos cuccokat, jó látni, ahogy megüti egyeseket a guta :)

2016. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/118 A kérdező kommentje:

Tehat akkor a ferfiruhat viselo noket is melegnek kell titulalni!

Mert Nekem ez jott most le!


Csak annyi kulonbseggel hogy Engem sertegetnek , oket meg batoritjak!


Nyilvan nem kettosmercerol beszelhetunk igaz?

2016. okt. 3. 09:54
 15/118 A kérdező kommentje:

A 4-es az tenyleg kullohibas!


Leirja hogy ne meg hogy nez mar ki hogy ferfi noi ruhaba , aztan ket evig O is abba jart!

Istenem! Nagy az isten allatkertje es alacsony a kerites....

2016. okt. 3. 10:00
 16/118 A kérdező kommentje:

Na mindegy!

Nem csalodtam, kettos merce jelen van!

De azert annyit mondok, hogy a ferfiruhat viselo lanyokat sem kene kihagyni a lehordasbol es homarnak nezesbol!

2016. okt. 3. 10:02
 17/118 anonim ***** válasza:
60%

Nyilván van kettős mérce azért se érdekeljen, és akik folyton másokon fanyalognak, a bunkóbbak pedig beszólnak.

Mindenki azt hord, amit akar, kedvel, arról nem te vagy én tehetek, hogy a legtöbb ember mereven egymást utánozza, bevett öltözködést követi, kínosan ügyel arra, nehogy felvegyen olyat, ami nem tucat, még ha tetszene is neki.

2016. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/118 A kérdező kommentje:

Pontosan!

Utolso mondatodban nagy igazsag van!

Eloterbe helyezik masok , idegenek velemenyet minthogy maguknak tetszen es kenyelmes legyen az a ruha amit felvesznek vagy viselni szeretnenek!

2016. okt. 3. 10:33
 19/118 anonim ***** válasza:
53%
Nyuszi, én veeled vagyok, de a 9-es linket is olvastad?
2016. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/118 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem látszik akkor nem gond.

Nyilván ha feltűnő azért az gáz de szerintem egy sima kék szteccsfarmernel nem. Ne legyen fitteres strasszkoves.

2016. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!