Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert hiszi a nok egy resze,...

Miert hiszi a nok egy resze, hogy az ing farmer vaszoncipo kombo, olyan hu, de elegans rajtunk ferfiakon?

Figyelt kérdés
Nem mondom,hogy mindennap elegansan oltozom,csak mikor kedvem tartja,de nalam a borcipo,vasalt szovetgatya,ing kombonal kezdodik az amit elegansnak nevezhetunk,erre itt par mas kerdesben egy ket luzerebb sracnak a holgyek beajanlanak olyan cuccokat elegansnak ami egy v alaku kivagott vaszonpulcsit egy vaszoncipot meg egy atlagos farmert takar!Az is mokas mikor a farmerszabasu vaszongatyarol is azt hiszik egyesek mennyire elegans! :D En is szoktam szakadtan oltozni farmer polo farmer ing felallasban,meg hasznalom ezt a "vaszonfarmert" is,de az minden csak nem elegans!

2016. okt. 13. 16:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
a legtöbb férfi átlagos öltözékéhez (sportcipő, farmer, feliratos póló, melegítőfelső stb) képest még ez is bőven elegáns. szerintem senki sem hiszi azt, hogy ez az elegancia csúcsa, de hátköznapi elegánsnak bőven megteszi, nem lehet minden nap vasalt szövetgatyában meg ingben feszíteni, de van, amikor az ember kicsit jobban összekapná magát, mint a sima hétköznapi sportos cucc. szóval szerintem el vagy tévedve, senki sem tartja ezt a legelegánsabb cuccnak. amúgymeg nem tök mindegy neked??
2016. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#10 Elgepeltem valoban egy ket dolgot, mert siettem,egy szoval nem mondtam,hogy uriember vagyok! Viszont,ugy erzem betalalt,mert a szemelyeskedes elo jott! Egyszerubben ,indulat nelkul is lehetett volna valaszolni-pl: "nem ertek veled egyet ez a cucc,sztem jo"!Akar igy is lehetett volna... na mindegy,van aki nem kepes az indulatait kezelni,de tanulni sohasem keso. Legyen ez az esti oromhired! ;)
2016. okt. 13. 19:16
 13/24 A kérdező kommentje:
#11 Erdekel a tema! Szerintem a farmer feher tornacipo ezzel a zakoszeruseggel ,olyan hatast ebreszto,mintha kosztumhoz a holgyek egy sportcipot huznanak! A farmer edzocipo elhiszem,hogy nem tul vonzo a holgyek szamara,de megsem olyan diszharmonikus,mint a kepen lathato szerencsetlen parositas!
2016. okt. 13. 19:25
 14/24 anonim ***** válasza:

Ja, a fehér tornacipő elég érdekes,de egy normális cipővel ez az öltözet simán belefér smart casualba,sőt,talán még ezzel a cipővel is.

Az emberek 80%-ának hétköznapi öltözékénél elegánsabb.


"...szakadtan öltözni... farmer ing"

Ne csináld már.A farmer-ing mióta szakadt? Sötét farmer+ing kombó még a business casualbe is belefér.

2016. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#14 igazabol idezojelben akartam a szakadtat irni,en is szeretek igy is oltozni amikor olyan kedvem van! Csak nem hivom elegansnak,hanem hetkoznapi cuccnak,mert nem erzem a farmerban magam olyan,hu de nagyon kulonlegesen! Amikor jol akarok kinezni akkor ing szovetkabat vasalt szovetgatya meg borcipo amit hordok,mert nalam ugy jon az elegans hangulat!
2016. okt. 13. 21:04
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszi, csupan mast nem lat a ferfiak tobbsegen es ebbol vonja le hogy ez az elfogadott es a csinos!!

Az ok es indok egyszeru , a ferfiak tobbsege buta felvilagosulatlan es azt gondolja ha azt veszi fel amit a tucat akkor nem lo melle es otlettelen oltozkodesevel tarolni fog!

Ahhelyett hogy inkabb jaratnak az eszuket hogy hogyan tudnanak maguknak egyedi oltozkodest krealni az egymas majmolasa helyett...

2016. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,amit linkeltél kép barmi jól kinéző outfitt és elegáns. DE KINEK MI! Neked ez nem,valakinek igen.Látod,többségnek bejön
2016. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező

Ha ezzel van bajod akkor ezzel pl nincs?

[link]


A nadrágra gondolok magassarkúval. Szerintem ez sokkal "röhejesebb" mint a férfi set amit mutattál.


Amúgy az amit te küldtél az nem elegáns sima ,,filmsztárnak érzem maga" ruha. Amúgy a sportos elegáns. Miért ne lenne ilyen? A sportos/elegáns magában foglalja a sportcipőt+farmert+ inget.

2016. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az első linked igenis elegáns stílus. Azért mert a te tudásaid megragadtak ott, hogy csak a szövetnadrág és az ing az elegáns, az nem azt jelenti, hogy úgy is van. Én speciel sűrűn hordok Chino nadrágot is kötött pulcsival (alatta ing) és egy sportzakó. Ez is elegáns forma.
2016. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A casual a csinos hétköznapi stilus. Amit a kerdezo linkelt az hétköznapok soran igenis egy kifinomultabb vonal.

Kerlek, nezd meg a mai tizen huszoneveseket. Pufikabat szines csogatya airmax vagy superstar esetleg converse.

Nyilvan ez nem egy báli oltozet de hetkoznapokra igenis egy elegansabb vonal.

Aki igy oltozik fel hétköznap, az minden bizonnyal tudja hogy kell, ha az alkalom kívánja.

2016. okt. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!