Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-ben visszacserélik a...

H&M-ben visszacserélik a fehérneműt?

Figyelt kérdés
A mai napon vásároltam a H&M-ben egy melltartót, de nem lett jó a méret. Nem hordtam, csak felpróbáltam, ezt a boltban is megtehettem volna. Semmilyen címkét nem vágtam le róla, blokk is megvan. Így sem lehet visszavinni? Csak mert az van a blokkra írva, hogy pénzvisszafizetés és csere fehérneműkre és kozmetikumokra nem vonatkozik (de akkor sem, ha látszik, hogy nem volt hordva?).

2016. okt. 20. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondd,hogy ajándék lett volna, vagy hogy csak később vetted észre,hogy nem jó a méret.. egy próbát megér.Ha nem,rakd fel jófogásra,vagy valahova.


Egyébként, ha ott felpróbálhatják mindenféle nők,akkor vissza vinni blokkal,minden cimkével együtt miért nem lehet?

2016. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fogják visszacserelni. Nem értem a melltartót miért nem hiszen ugyanolyan mint egy póló....de azért próba szerencse.
2016. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elvileg nem cserélek vissza, de szerintem ha kifogsz egy nagyon jófej eladót és könyörögsz neki, akkor talán. egy próbát megér.
2016. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak ott tudom visszacserélni ahol vettem?
2016. okt. 21. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Akármelyik üzletbe viheted.
2016. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező!Végül visszacserélték? Ugyanebbe a hibába ütköztem, tegnap vásárolt melltartót cserélnék más méretre, minden címke rajta, blokk is megvan.
2017. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, visszacserélték! Annyit mondtak, hogy amúgy rá van írva a blokkra, hogy nem cserélnek fehérneműt, de mivel látszik, hogy nem volt hordva, kicserélték.
2017. jan. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!