Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátom ezen a héten ballag...

Barátom ezen a héten ballag középiskolából. Nem tudom, hogy ilyenkor milyen ruhában illik/kell menni. ( Többi lent)?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nem egy átlagos középiskolai ballagás lesz , a "ballag már a vén diák" című számmal, ha nem egy motoros sulis ballagása, ahol akik ballagnak azok motoros ruhában lesznek, és motorral fognak ballagni.. ilyenkor mit illik/ kell felvenni? Légyszives segítsetek!
2010. ápr. 26. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tök jó suli lehet :O :DD


Nálunk még a bolondballagást sem engedik... -.-

2010. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg jó suli, de még mindig nem tudom, hogy mit vegyek fel :)
2010. ápr. 26. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg barátodat hátha emlékszik, hogy tavaly az előző ballagó osztálynak, hogy voltak kiöltözve a rokonai :)
2010. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötlet :)
2010. ápr. 26. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Am melyik suliba jár?
2010. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most így gondolva, szerintem nem a kiskosztümös szettedet kéne felvenned, hanem valami vagányat.


Nekem pl. van műbőr nadrágom (nem leggings, hanem rendes műbőr naci a Zarából (ott mindig kaphatóak ilyenek) ehhez egy platformos magassarkút vennék fel és egy csini felsőt.

Ha hűvösebb van akkor egy blézert, rátűznék valami vagány kitűzőt, és egy borítéktáskát.


Persze tényleg jobb ha a párodtól kérsz tanácsot, mert már néhány ballagást átélt. ott :)

2010. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Sokat segítettél, de majd Őt is megkérdezem :)
2010. ápr. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!