Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vekony testalkatu csajok! Ti...

Vekony testalkatu csajok! Ti hogyan oltozkodtok?

Figyelt kérdés

Itt inkabb a hosszu labu,hosszabb kezu lanyokra gondolok.. Telen meg oke,de nyaron..? Illet ve rajottem hogy a csofarmerek nem allnak jol a vekony labaim miatt...nagyon nem tudom magam elfogadni,most kezdek edzeni,szerencsere mostmar az etvagyam is visszajott. Milyen ruhakat ajanlanatok? Illetve inkabb nadragokat. A stilusom inkabb laza,nem szeretem a giccses kihivo ruhakat.

170cm/51kg

21 L


2016. okt. 23. 15:08
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Ha nem szereted a skinny farmereket, most amúgy is divatosak az ilyen bővebb szárú, lazább gatyák (boyfriend, girlfriend, vintage vagy mom jeans néven találsz ilyeneket), próbáld meg azokat.
2016. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
171 cm magas, 50 kg-os, 14 éves lány vagyok. Nyáron általában fehér és fekete színű farmernadrágot hordok. Általában a szokásos együtteses (rockzenekarok) felsőimet hordom, de vannak csinosabb kézzel hímzett darabjaim is. Ha rosszabb idő van, akkor fekete és hagyomás csőnadrágot hordok.
2016. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én 15 éves, 171cm és 46kg vagyok.

Szerintem a csőnadrág jól áll a véknyakon... Viszont ahhoz meg kell találni a megfelelő szabást is.

Én télen a vastag pulcsikat szeretem (+ nem látni, hogy mennyire vékony vagyok).

Meg nagyon szeretem az ilyen "haigh waisted" nadrágokat, meg szoknyákat. Akkor állnak ezek a legjobban, ha vékony a derekad és szélesebb a csipőd. Ezek nyáron is jól mutatnak, ha betűrod a felsődet a naciba/szoknyába.

Remélem tudtam egy kicsit is segíteni :)

2016. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy vessző kimaradt.
2016. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TXCowboy ***** válasza:
0%

"Milyen ruhakat ajanlanatok? "

Mindenképpen bő, és semmiképpen nem szűk, ne adj isten testhezálló ruhákkal kéne ijesztgetni az embereket a pálcika testalkatúaknak.

2016. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján a kövérek se vegyenek fel testhezálló darabokat, mert ijesztőek. Szánalmas vagy, nagyon, ötös.
2016. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En 19 vagyok 182 cm es 58 kilo. Altalaba skinny jeanst hordok vagy pl szoknyakat. Vans cipokkel. Kabatban mindig rozsaszint hordom. Mindig vilagos szineket szoktam viselni. A boyfriend jeansek is szupereket. Ne hallgass a tobbiekre:D meg hogy nem all jol a vekonyaknak a testhez allo... Meg hogy nem eszunk persze :D egy nap alatt tobbet eszek mint ok egesz heten de hat ilyen ez a genetika :D szerintem fontos hogy ha magas vagy es vekony az nem a leg noiesebb szoval a ruhakban meg probalhatsz noiesebb lenni pl a szinekkel
2016. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!