Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem nem éri meg a...

Csak szerintem nem éri meg a legtöbb lakossági cipőboltból vásárolni? (Deichmann, Humanic. Stb. )

Figyelt kérdés

Sok évig csak ezekből a boltokból vásároltam, de azokat a cipőimet csak max. fél évig tudtam hordani.

Természetesen bármelyik cipővel történhetnek balesetek (véletlenül lerúgja valaki az orrát), de az összesnek olyan talpa/sarka van,amelyik nem cserélhető. Ráadásul nagyon puha gumi vagy műanyag,ami pár hónap alatt elkopik. Volt már olyan is,hogy elengedte a ragasztó a sarkát, pedig alig hordtam az előtt.

Ez csak az én tapasztalatom?



2016. okt. 31. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindig bőr cipőim voltak, ez a 20-30 ezer közötti árkategória. De az utóbbi években egyre kevesebb ideig bírják, meg spórolni is akartam, úgyhogy vettem egy deichmann-os sportcipőt, ami 8 ezer ft volt.

Két hét után már látszott rajta, hogy megkopott a talpán a festék. A talprésznek az oldala kékre van festve, (alatta pedig fehér).

Most kb két hónapos lehet, az orránál totálba lekopott, és szemből látszik is, ráadásul nem is szimmetrikusan kopott meg a két pár.

Valamint rohadt sz.ar anyagból lehet, mert ha este tudom csak levenni, akkor kb embert lehet irtani a lábszagommal, pedig ez nem jellemző rám.

A talpa is szerintem rossz anyagból van beül, (mintha mállna szét), mert mindig úgy érzem, mint ha valami belement volna a cipőmbe. Egyszer munkahelyen levettem, hogy kirázzam belőle. Ekkor hozzáértem a talpamhoz, ... reggel 8-9 körül már nem nedves volt a zoknim.


Szóval ezzel nagyon nem vagyok elégedett.

2016. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!