Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemi gólyabálokra szoktak...

Egyetemi gólyabálokra szoktak a lányok nadrágba menni? (leginkább a miskolci egyetemre vagyok kíváncsi, d jöhet a többi is, csak írjátok oda a nevét)

Figyelt kérdés

#gólyabál #Miskolci Egyetem #lány nadrágban
2016. nov. 9. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, nadrágból is van csinos, elegáns.
2016. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nadrágos női öltözetek, amik nagyon szépek és alkalomhoz illők tudnak lenni. Egyszer az egyik csajon egy olyan szett volt, hogy passzos, trapéz szabású nadrág + ujjatlan felső, az a fajta, ami melltől nyak fele keskenyedik (nők biztos tudják :-)) az anyaga pedig szürke alapszínű, fehér apró csillámmal mindenhol. Nagyon jól állt neki és kiimondottan nőies volt.

Mondjuk jellegénél fogva egy ilyen szerintem csak bizonyos alkatú nőknek áll jól.

2016. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem!

Szerintem meg kene adni egy rendezvenynek azt a tiszteletet hogy nem ugy nezel ki mint egy fiu!

A tancnal hogy nez ki ket nadragos ember akinel az egyik feltehetoen lany!

2016. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
3: egy nőn, nadrágban is látszik, hogy nő :)
2016. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát ismerek olyan lányt a miskolci egyetemen, akit biztos, hogy nem fogsz szoknyában látni... :)
2016. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%

4!

Tenyleg? Nem Mondod..

De itt egy balrol van szo ahol kikene hangsulyozni a noiesseget mert nem egy kozertbe ugrik le valamiert!!

2016. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

6: azért is írtam korábban, hogy nadrágban is van elegáns.

Attól még nem lesz fiús. Gondolom, nem egy hétköznapi nadrágban vagy farmerben menne.

Van, aki nadrágban is ezerszer csinosabb, mint más valaki szoknyában :)

2016. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én Miskolcra járok, szerintem ne menj nadrágba, de hosszú abroncsos ruhába se, a többivel nem fogsz kitűnni
2016. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
ME Gólyabálon eddig egyszer lattam nadrágos csajt. Ő leszbikus. Abroncs még 10 éve teljesen normális volt, mostanában minden lány inkább koktelruhát vesz fel. Vagy szűk kisestélyit. Egy térdig érő fekete ruhával nem tudsz mellélőni!
2016. nov. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

7!

Olvastad az utannad levo ket hozzaszolot????

Ne csak Engem oktass!

Minden jo erzesu ember egy ilyen rendezvenyre kioltozik!

Operaba sem nadragba mennek a nok kiveve ahogy elottem is irtak ha melegek...

2016. nov. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!