Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők, érdekel az a...

Lányok/Nők, érdekel az a kérdés, hogy Ti mennyire találtok magatokhoz illő/tetsző ruházati darabokat?

Figyelt kérdés
23-N
2016. nov. 18. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, erdekel. Nyilvan nem veszek fel olyat, ami nem tetszik. Amugy van egy olyan erzesem, hogy nem ezt akartad kerdezni, csak gyakorolnod kellene meg a kozpontozast. :D
2016. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok mit írtam s úgy is értem. "igen érdekel" vlasz nem passzol ide. ^^
2016. nov. 18. 10:27
 3/16 A kérdező kommentje:
Vannak vevők, akik bemennek boltokba s visznek kb mindent, de vannak olyanok,akik a várost végig járva se nagyon talál magához valót.
2016. nov. 18. 10:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Nehezen. Nagy mellem van, amire alig találni egyáltalán ruhát. Cipőkkel is meg vagyok lőve, egyszerűen a kerek orr mint olyan eltűnt (amit most kereknek hívnak, az inkább csak nem hegyes), amiket most árulnak nem tetszenek, és keskenyek is.
2016. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Alap, hogy mindenki a magához illőt/tetszőt keresi és teljesen más, hogy mennyire talál olyat, ami az igényeinek megfelel.

Szval: Hány ember az, aki keres és talál egyből Vagy keres s nagy nehezen talál. Ki melyik csoportba tartozik? Érted?

2016. nov. 18. 10:36
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes választ. Az elsőnek nehezen esett le mi a téma.
2016. nov. 18. 10:38
 7/16 anonim ***** válasza:
én találok, inkább csak azzal van a gond, hogy nem mindig áll jól + sokszor nagyon drága. de próbálom megtalálni a középutat. ha vékonyabb lennék és gazdagabb, jobb cuccokat tudnék venni, dehát ez van egyelőre.
2016. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elég nehezen. Sajnos nem vékony alkat vagyok, és a mostani áruházakban a legtöbb ruhát gazella testalkatra tervezik. Ismerek pár olyan boltot ahol teltebb divatárukat árulnak, de sajnos nem az én korosztályomnak. Így a legtöbbször marad a háda. Igen turi, de csak szerencsésnek kell lenni. Rengeteg olyan ruhám van onnan, amiről még én vágtam le a cimkét. 16/L
2016. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Szoktam, van, amit nehezebben, van, amit könnyen. Ingeket pl csak a férfi osztályon vásárolok, ott mindig van olyan, amilyet szeretek, ami jól áll, és nem kell keringenem hat plázában, mire találok egyet. Kabátokat, dzsekiket szoktam nehezen találni, elég válogatós vagyok hossz, anyag meg fazon terén. Farmereket alkatomból adódóan nehezen találok, de alapvetően nekem tetszenek azok a cuccok, amiket mondjuk a zarában, h&m-ben, mangóban meg ezekben lehet venni, nekem bejön a mostani divat, mert a cuccok nagy részét szépen bele tudom építeni a stílusomba. Most ezek a bársony, meg velúr meg mintás, csipkés cuccok is menők, amiket vagánynak tartok pl, de nem szoktam ilyeneket hordani .
2016. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Néha találok, néha nem. Általában úgy megyek, hogy tudom, mit akarok, milyen stílusú ruhát/blúzt stb.. Én irodában dolgozom, ahol kötelező a fehér ing/blúz, általában azzal meg vagyok lőve, mert soha nincs a méretemben, mindig elkapkodják,ami tetszik, én meg nem járok minden nap be az üzletekbe. Nadrágot mindig találok, leginkább a H&M-ben, mert ott olyan, mintha rám szabták volna a gatyákat :D

Nekem megvannak azok az üzletek, ahol tudom, hogy esélyes, hogy találok az ízlésemhez megfelelő ruhákat, általában minidg azokba az üzletekbe járok. :)

2016. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!