Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők, érdekel az a...

Lányok/Nők, érdekel az a kérdés, hogy Ti mennyire találtok magatokhoz illő/tetsző ruházati darabokat?

Figyelt kérdés
23-N
2016. nov. 18. 09:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem inkább azzal szokott problémám lenni, hogy izgalmasabb darabokat találjak, ami tetszik is. az alkatom miatt könnyű ruhát találnom, alapdarabokat, egyszerű ruhákat mindig találok általában plázás üzletekben. de ha kicsit extrémebbet szeretnék, az már nem olyan könnyű...
2016. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

fú nekem több problémám is van, csomószor sírhatnékom is van az áruházakban.

-nem jó rám egyik fast fashion áruház nadrágja sem, pl a h&m-es 44-es nadrág is kicsi, annál nagyobbat meg csak ilyen duci boltokban lehetne kapni, viszont én csak a nagyon csőszárú nadrágokat szeretem

-válogatós is vagyok, az egyedi, színes darabokat szeretem, de azokból meg csomó olyan szabású, hogy csak modell alkatúaknak áll jól

-a lábam is széles, pl a nyár nekem iszonyat szenvedés, mert semelyik szandál se jó rám, amit az üzletekben lehet kapni. az ilyen gyógyszandálok, vagy túraszandálok, amik széles lábfejre is jók azokról meg inkább nem nyilatkoznék. (idén mondjuk végre rájöttem, hogy a birkenstock az én márkám)

-összeér a combom is, így pl a nyári rövidnadrágok nagy része ki van lőve, szoknyák szintén, csak harisnyával, vagy alakformáló shorttal tudom hordani

-egyre nehezebb rendes pamutzoknit találni

-a méretemben nem kapni kb sehol melltartót (90C)

2016. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nehezen találok magamra, pedig átlagos testalkatú vagyok (170cm 60 kg)

Amilyen problémákkal szembesülök:

- Egyre több alacsonyabb árkategóriájú plázás boltokban azt vettem észre, hogy kb liliputiakra gyártanak ruhákat. Alig találok az én méretemben, pedig az se mondható hogy kövér lennék...

- Nagyon rövidek a felsők. Hosszú törzsem/derekam van, így kb mint póló rövidnek bizonyul.

- A nadrágvásárlás kész katasztrófa. Van egy kicsi pocakom (leginkább akkor ha sokat eszek), a vádlim és a bokám meg nagyon vékony, így ami derékban jó lenne, az a lábszáramon lóg és olyan bő hogy a kezem simán befér a lábam mellé. Ami meg tök jól állna a vádlimon, épp kényelmesen feszes, azt meg a combom közepéig bírom felhúzni.

Általában turiból öltözököd, sokszor találok az ízlésemnek és stílusomnak megfelelő ruhát, de általában méretprobléma miatt nem bírom megvenni.

2016. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen. turikba járok, mert ott viszonylag könnyebben megy, mint a plázás sz*r áruházakban. általában teljesen fekete felsőket (vagy max pöttyös mintás lehet kb:D) hordok, nadrágom is mindegyik sötétkék vagy fekete. a plázás helyeken meg mindenen van valami hülye felirat vagy dísz.
2016. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért tanultam meg varrni, mert reális áron sehol nem találtam nekem tetsző ruhákat.
2016. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én nehezen találok magamnak, de ezt több dolog is befolyásolja, például a választék 90%-a nem tetszik, a maradék 10%-ban meg többnyire azok vannak, amik tetszenek, de a nagyon vékony testalkatom miatt nem találok megfelelő méretet, vagy ha találok, akkor olyan ára van, ami számomra nem megfizethető. Többnyire megalkuszok, mert ritka az, amikor tényleg azért veszek meg egy ruhát, mert 100%-osan magaménak érzem.

Mostanában rászoktam inkább az online használt, de szép állapotú ruhák vásárlására, bár meg van benne a rizikó, hogy nem lesz jó a méret, vagy élőben nem olyan, mint amire gondoltam, de jóval a bolti ár alatt sikerült vennem jó pár ruhát, ami nagyon tetszik, és csak kevés olyat, ami nem tetszik élőben, de nem is fizettem értük sokat, illetve sikerült tovább adnom ugyan azon az áron, amin megvettem.

2016. nov. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!