Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar ennyire mindenkit,...

Miért zavar ennyire mindenkit, ha egy lány felhúzza a seggén a rövid nacit és úgy hordja?

Figyelt kérdés
tudom kicsit késve kérdezem így tél közepén, de nemrég hallottam erről egy beszélgetést, ami után elgondolkodtam. semmiben nem más dolog, mint amikor pár éve az volt a divat, hogy kitették a mellüket, az senkit sem zavart, sőt mindenkinek tetszett... illetve egy segg formája nadrágban is látszik, nem mindegy, hogy takarja-e ruha? ráadásul nyáron, amikor amúgy is forróság van...

2016. nov. 23. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%

9!

Miert csodalkozol ezen!

Ha egy fiu el mer terni a megszokott elvart ruhazattol mar egybol lehomarozzak!

Mondok par peldat!

Telen a harisnya viselese nadrag alatt

Szuk farmer

Lila vagy rozsaszin polo, ing viselese

Feher cipo

Tul!! Rovid nadrag viselese nyaron! (Inkabb rohadjon bele egy hosszuba mintsem ertelmesen oltozkodjon a meleg ellen)


Szoval nem kell sajnalni a kislanyokat mert a fiuk is kapnak rendesen, igy legalabb egalban vagyunk megha a kislanyok nehezen is viselik az igazsagot mert megszoktak hogy csak a fiukat szidjuk.

De most valtozott a helyzet...

2016. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

#10


Ha előttem megy és semmi esélyem hogy kikerüljem, megelőzzem vagy átmenjek az út túloldalára akkor mégis mit nézzek? Nézzem az eget vagy a földet hátha nekimegyek valakinek közben?


Nyár végi példa: Néhány tini tüdőig felhúzott p..csagatyát viselt. Velem szembe jöttek így tanúja voltam az esetnek. A lányok elsétáltak 3 huszonéves srác mellett. Mikor a lányok eltávolodtak a pasiktól, a srácok szánakozva elnevették magukat miközben még a lányok felé mutattak.

Ők is nevetségesnek találták a lányokat.


Ezek a lányok azt hiszik hogy milyen menők miközben csak nevetségessé teszik magukat.

Akinek nem állj jól, az ne hordja!

De ők csak a divatnak titulált valamit majmojják.

2016. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sunshinedoll menj már el valami melegebb éghajlatra , mert olyan szinten süt rólad a rosszindulat, hogy már majdnem én érzem rosszul magam. :D


És képzeld ha megyek a járdán és előttem riszálja magát egy nő, akinek kint a fél feneke akkor kénytelen vagyok azt -is- nézni. Bár neked biztos megy, hogy ne pillants rá és ne hányd el magad abban a pillanatban, gondolom azért vagy ennyire felháborodva. :D

2016. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Metionin ***** válasza:
82%
Az ember segge nem épp utcára való látvány. Én azt nem hiszem el, hogy az a pár centi, amivel hosszabb egy normális, feneket takaró rövidgatya, annyira melegít, hogy muszáj kitenni a fél farpofát, hogy ne süljenek meg. Ennyi erővel akkor járkáljanak bugyiban. Egyébként a közszemlére tett mellek is zavaróak, főleg amikor tömegközlekedésen az arcod mellett himbálóznak.
2016. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tán mert ezt azok szokták, akik pénzért szopogatnak.
2016. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!