Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk volt már olyan hogy...

Fiúk volt már olyan hogy felvettetek fius leggingset utcára?

Figyelt kérdés
Ha igen hová és mivel vettétek fel?

2016. nov. 25. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha futni akarnek hideg idoben, ilyen vennek fel, viszont rahuznek egy vekony sportos rovidnadragot, hogy megse legyek annyira buzas. :)
2016. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Ezekszerint a lanyok azok! Igaz ? Elso!

Mert ok nem huznak ra semmit , ugy ahogy En sem szoktam mert ezzel megolom az egyik nadrag nyujtotta kenyelmet a masik merev szharral amit Te hiusagbol rahuzol!

Amugy En szabadidomben, bringa, futas, kutyaseta, kozertbe leugrasra szoktam hasznalni mert nagyon kenyelmes!

2016. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Es sport felsovel!
2016. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Masodik, hordhatsz amit akarsz es amiben jol erzed magad, nem kell szabadkoznod es magyarazkodnod erte, felolem szoknyat is viselhetsz! ;)
2016. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
(Ja es amit rahuzok, egyaltalan nem merev, egyszer nezd meg a HH vagy Nike jogging nadragjait.)
2016. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Fiús leggingsen mit értesz? Sportost? Volt amikor felvettem amikor jó idő volt, rövid újúval, nekem van női is, én szeretek metálos leggingsben járni, igaz páran b*zának gondolnak, meg megbámulnak, de nem érdekel.
2016. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresem hordok. Rövidnadrágot veszek rá.


[link]


[link]

2016. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4!

Koszonom a toleranciat!

Megnyugtattal!

2016. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!