Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan közöljem a szüleimmel?

Hogyan közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Na vázolom a jelenlegi helyzetem:

Karácsonyra pénzt kértem mindenkitől (nem megadott összeget hanem amennyit jónak látnak) mert új ruhákat szeretnék venni magamnak (1 pólóm van amit fel tudok venni szoknyához, 1 harisnyám van amiben nem fagyok meg és 2 nadrágom van ami még nem szakadt szét és jó rám szóval nincs tele ruhával a szekrényem, ez a mindenbe belekötő tuskóknak ment). A probléma az anyukámmal kezdődik. Nagyon szeretem őt, ő is engem de az öltözködési stílusunk eléggé eltérő. Én rocker vagyok és szinte csak fekete ruhát vagyok hajlandó felvenni (máskülönben hülyén nézek ki vagy hülyén érzem magam) anyukám pedig főleg Retro-s és Devergo-s ruhákban jár. Szeretnék elmenni a Rockpincébe ruhákat nézni mert például nagyon jó szoknyák vannak ott és más boltam nem nagyon lehet kapni semmilyet nem hogy hasonlót. Hogyan közöljem a szüleimmel ezt?


Ja és hogy miért nem alszom már? Holnap oszt. kirándulás lenne de az ofő beteg és megszavaztuk hogy ne kelljen bemenni suliba :)

Kérem hogy a hormonzavaros idegbeteg mindenbebelekötök féle kommentelők inkább adjanak egymásnak pacsit.. az arcukba.. egy székkel, köszönöm!


Üdv. egy 13 éves nem divatrocker lány



#sündisznó #lány #rock #aranyos #rocker #Köszönöm az értelmes válaszokat ;)
2016. dec. 2. 01:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

az egyik válaszoló eléggé részletesen leírta a Rockpince helyzetét. én is azon a véleményen vagyok, hogy ott tényleg vagány és viszonylag egyedi cuccok vannak, de ha anyukád bele is egyezne egy-egy ruhadarab megvásárlásába, lehet, hogy az ára miatt kell végül otthagynod a terméket :))


Nem szabad elsietni, tényleg egyszer nézz szét turikban is akár, mert ott is lehet kincseket találni, szinte semmi áron. Így több cuccot is tudsz vásárolni ugyanannyi pénzért, mint ha elmennél a Rocpincébe és 18-ért vennél egy szoknyát és még 10-ért egy ruhát...

De persze ez a te döntésed, meg az is befolyásol, hogy mennyi pénzt kapsz karácsonyra.


(tudom kcsit Off volt a válaszom, de gondoltam tudok ezzel is segíteni).

2016. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!