Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen ruhához mit lehet...

Egy ilyen ruhához mit lehet felvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Ruhának van írva, de nekem kicsit olyan mintha csak egy hosszított felső lenne, persze ennek lehet az az oka hogy hosszú lábam és derekam van, így a szoknyák rövidebbnek tűnnek mint máson.


Cicanadrág, farmer, harisnya. Mit vennétek fel hozzá?

Illetve nyáron önmagában elmegy ,vagy szerintetek is kéne valami alsórész hozzá?(nem bugyira gondolok,az alap;D)


2016. dec. 9. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én tavasszal cicagatyát vennék fel hozzá, vagy skinny farmert. nyáron attól függ hogy meddig ér le neked, jó lehet egy farmersorttal is, ha a sort anyaga valamennyire kilátszik alóla, az ujját meg hajtsd fel egy kicsit+ saru hozzá.
2016. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez farmerrel vagy cicagatyával hülyén nézne ki. vastagabb harisnya ok hozzá, te tényleg elég rövidnek tűnik. rám is minden ilyesmi rövid sajnos, mert magas vagyok és hosszú a lábam, ezeket meg törpillákra gyártják. én nem venném meg, inkább keresnék másik fazont.
2016. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Már megvettem mert régóta kerestem ilyet és le volt árazva, hát megleptem magam karácsonyra:D

Sajnos hiába keresek egyberuhákat, egyszerűen túl rövidek. Vagy másnak is így áll csak én vagyok ennyire prűd, nekem azok már túl minik. Ez meg az a kategória amit szeles időben már nem vennék fel, egyébként még elhordom, max egy rövidnacival:)

2016. dec. 9. 08:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Télen fekete cicnadrággal,farmerral semmiképpen.

Nyáron egy barna gladiátor szandival marha jól nézne ki, alulra nem vennék semmit.

2016. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont gladiátor szandállal van a H&M oldalán is fent:D Meg van is olyan sarum, csak az nem térdig érő:)
2016. dec. 9. 09:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ugye, jó is az,nem baj ha nem térdig ér :)
2016. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen de nem tul rövid combközépig ér.harisnyával hordom majd.
2016. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos rövidebb, akkor te szerencsés vagy hogy hosszabb^^
2016. dec. 9. 10:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jeggingsel is jól tud kinezni egy ilyen ruha.

Vastagabb leggingsel vennem fel vagy jeggingsel.

Nyáron önmagában.

2016. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Húú...

Ez a ruha tipikus csapda :D

Nadrággal nem néz ki jól... amúgy meg rövid.

Egy szép kis testszínű/fekete harisnyával, ami picit formál olyannal fel lehet venni télen is+ Egy fekete bokacsizmával kombinálva.

Ez a szín idén feketével bordóval kombinálva elég divatos. Bár nem tipikus alkalmi... karácsonyra pl. de aranyos.


Viszont ha rövid az nagyon előnytelen tud lenni, kettévágja az alakod, nem jó értelemben.


Ha ezt bevállalod, akkor a fent említett módon hordanám. Nyáron magában maximum strandra venném fel.

2016. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!