Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen ruhához mit lehet...

Egy ilyen ruhához mit lehet felvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Ruhának van írva, de nekem kicsit olyan mintha csak egy hosszított felső lenne, persze ennek lehet az az oka hogy hosszú lábam és derekam van, így a szoknyák rövidebbnek tűnnek mint máson.


Cicanadrág, farmer, harisnya. Mit vennétek fel hozzá?

Illetve nyáron önmagában elmegy ,vagy szerintetek is kéne valami alsórész hozzá?(nem bugyira gondolok,az alap;D)


2016. dec. 9. 08:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Bordóval?*-* Reméltem hogy nem csak nekem tetszene úgy:D Hál' istennek nem ront az alakomon (most ezt úgy értem hogy nem vág ketté), úgy rövid, hogy más simán felvesz ilyen hosszúságú szoknyát, én viszont kényelmetlenül érezném magam benne

Köszi a válaszokat^^

2016. dec. 9. 11:12
 12/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Elég nyárias-őszies darab. Papuccsal, szandállal vagy fehér edzőcipővel venném fel. Nem vennék fel hozzá harisnyát, meg ilyesmit, bár nyilván függ attól, mennyire takar. Ha fedi a feneket rendesen, simán jó ruhának, magában. Szerintem egy nyári ruha bénán néz ki harisnyával.

Őszre edzőcipővel, bőrdzsekivel is vagányan mutat.

2016. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!