Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy buliba milyen ruhát...

Egy buliba milyen ruhát ajánlanátok, ami parktikus, de mégsem olyan egyszerű? Linkeket is küldhettek!

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 15:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Pls, Fontos! :(
2016. dec. 13. 19:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja es ha valaki esetleg válaszol, es linket is küld, akkor lany ruhára gondoltam (nem fiú)
2016. dec. 13. 19:03
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Sima hétvégi buliba? Attól függ, miben érzed magad jól, milyen stílusod van. Én pl. buliba kb soha nem hordok szoknyát, mert nem szeretem őket. Én valami sötét nadrágot szoktam felvenni, mikor milyet, vagy skinny farmert, vagy csinosabb, nőiesebb bő szárút meg hozzá csinos felsőt, blúzt (vagy csipkéset, vagy kivágottat, vagy valami különleges anyagút). Hozzá csak és kizárólag magassarkút. Általábban barátokkal megyek bulizni, úgyhogy nekem ez bőven elég. Nem szeretem igazgatni a ruhát, azon aggódni, mikor csúszik fel az amúgy is mini szoknya (főleg, ha tudom, hogy táncolni is fogok), úgyhogy én nadrágot szoktam felvenni, illetve ha ruhát, akkor olyat, ami nem mini, és nincs kint belőle a s-ggem két lépés után :D
2016. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2016. dec. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!