Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hétköznapi ruhát hogy lehet...

Hétköznapi ruhát hogy lehet kicsit ünnepibbé tenni? Egy farmerom és egy másik egyszerű nadrágom van és régebbi felsők .64 éves, alacsony,50 kg vagyok . Nincs magassarkú cipőm és szoknyám se . Venni nem tudok semmit .

Figyelt kérdés

#hétköznapiból ünnepre valót
2016. dec. 13. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ékszerekkel, esetleg rúzzsal, ha az opció.
2016. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sal, bross, ekszerek, ruzs.
2016. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha vásárlásra nincs mód, akkor jobb híján kölcsönkért kiegészítőkkel: egy kendő, bizsu lánc, kitűző, amit eddig írtak. A hajviselet is sokat számít. Hosszabb hajból szép egy konty, otthon is elkészíthető, egy idős tanárnőmnek mindig parketta fonással volt "rendbe téve" a haja. Nagyon elegáns volt.

Most nem találtam, de néha el lehet kapni ingyenes ruhacsere akciókat, sőt rászoruló alapon ingyenes turkálóról is hallottam már, igaz, vidéken.

2016. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ékszerek, kiegészítők, smink.


A vétel mennyire nem opció? Egyáltalán nincs rá keret vagy csak korlátolt? Mert az utóbbi esetben érdemes szétnézni turkálókban vagy a gardrobcsere.hu nevezetű oldalon. Utóbbit egyszerű kezelni, ruhaméret és város szerint érdemes beállítani a keresőt és valószínűleg nem egy találat lesz Ha város szerint keresel akkor a személyes átvétel is megoldható. Én onnan vettem 1500ft-ért csinos, hibátlan koktélruhát. Többnyire fiatalos ruhák vannak, de van sok egyszerűbb korosztálytól független darab is.

2016. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A farmerhez van itt egy nagyon jó ötlet: https://www.youtube.com/watch?v=Bw3MSFqVvM4 2:30-tól van a farmeros:)
2016. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!