Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerettek-e romantikus...

Lányok, szerettek-e romantikus stílusban öltözni?

Figyelt kérdés
Amit ez alatt értek: egyberuhák, szoknyák (de nem túl rövidek), csipkék, fodrok, kecses cipők (de nem brutál magas sarokkal). Minden olyasmit, ami nőies, de nem "dögös", nem kihívó. Írjatok kort és egy kis indoklást is!

2016. dec. 15. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen,szeretem a fodros,harang ujjú,A vonalú dolgokat.Szoknyát igen,de egyberuhát nem hordok,az nem tetszik,csak néhány de nadrággal.
2017. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek így öltözködni igaz hogy télen nem annyira szoktam. Inkább nyáron meg tavasszal meg ősz elején:)

14/l

2017. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hozzám is ez a stílus áll a legközelebb. Nem sok nadrágom van, télen is egybe ruhákat hordok harisnyával. Gyakran viselek szoknyát. Szeretem a rózsaszínt, pinket, mentazöldet és a pasztell színeket. Imádom a csipkét és a fodrokat, de csak ízlésesen. Cipők terén én magassarkút csak akkor veszek ha muszáj, nyáron a balerínacipőket hordom és a saruk a nagy kedvenceim.
2017. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok. Indoklás? Hmmm, egyszerűen csak ez tetszik és ezt tartom nőiesnek. A rózsaszín ruháknak fekete csipke díszítéssel nem tudok ellenállni. Mostanság a babakékre próbálok ráhangolódni, rengeteg ruhám van, de csupa-csupa rózsaszín minden. Cipőből meg nekem a kényelem is fontos. (előző voltam)
2017. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!