Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Milyen ruhákat,...

Csajok! Milyen ruhákat, kabátokat, cipőket, táskákat és ékszereket vennétek ha milliárdosok lennétek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 19. 16:31
1 2
 11/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Ruhákból nem vennék sokkal drágábbakat, mert fölösleges nagyon drága pólót venni, meg inget, mikor a divat változik, én meg fogyhatok meg hízhatok hatmilliószor, vagy megunhatom őket ezerszer :D Viszont kiegészítőkből simán vennék drágább dolgokat, egy pár Gucci cipő régi vágyam, vennék drága kabátokat, táskát, drága napszemüvegeket. Farmerből is vennék drágábbakat simán, bár nem az ilyen túl luxuskategóriát, de egy jó farmer sose árt. Nem vagyok nagy ékszeres, inkább egy jó órát vennék, mint nyakláncot vagy ilyesmit.
2016. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egy Demetrios menyasszonyi ruhát :)
2016. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

én ugyanott vásárolnék ahol eddig (zara, mango, h&m stb), csak sokkal többet. :D

ami drágább és megvenném az pl egy chanel táska. illetve lehet több ékszert vennék bizsu helyett.

2016. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Többet költenék cipőre, és vennék vagy 20 üveg parfümöt.
2016. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 21. 17:44
 16/20 anonim ***** válasza:
Labellamafia edzőcuccokban edzenék és még több cipőm lenne. Ezenkívül rúzsokat és körömlakkokat vennék minden mennyiségben.
2016. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat a bundákat kifelejtettem!
2016. dec. 29. 15:42
 18/20 anonim ***** válasza:

Ugyanolyanokat mint most, csak jó minőségben. Inkább sportos vagyok és fő a kényelem. Meg a színek. :) A márka nem lényeg, strapabíró legyen. Nem kell 500 db semmiből, ha van valami, amit nagyon szeretek, nyúzom amíg le nem szakad, akkor is, ha van másik. :D Mellesleg ha milliárdos lennék, nem kellene dolgoznom, és csinálhatnám azt,amiről mindig álmodtam: állat menhelyet vezetnék, kórházzal együtt..oda meg aztán végképp nem kell a drága ruha. :) Ja, bundát pedig soha nem hordanék..ékszereket nem szeretem, egy vékony aranyláncom van, amit a páromtól kaptam. Fülbevalót nem bírom,allergiás vagyok rá, karkötő, gyűrű, nekem nem kényelmes...szóval ezek is kilőve. :D Alapvetően nem vagyok nagy igényű ami a külsőt illeti.

28/L

2017. jan. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én jelen pillanatban is gyakran vásárolok drága dolgokat. Van néháyn Louis Vuittonom, nagyon szeretem a Michael Korst, onnan is vannak táskáim, ruhában javarészt Guesst hordok, de van pár Versacém, Burberrym és Guccim, néhány Armanim és Escadám, meg egy D&G táskám. Órából van egy Omrgám, egy DKNY meg még néhány olcsó. Cipő ja arés
2018. szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Cipő Geox és Armani ékszer csak arany meg rzüst, van pár gyémántom meg Tiffanym. 12/l
2018. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!