Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A ruháidra, lábbeliedre...

A ruháidra, lábbeliedre mennyire vigyázol?

Figyelt kérdés
Átlagosan mennyi évet bírnak ki, ha vigyázol rájuk?

2016. dec. 20. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igazábol a ruha van értem és nem forditva de amennyire lehet vigyázok rájuk.

Az hogy mi meddig bírja egyedi de pl van egy fekete szövetkabátom ami nagyon hosszú húzom a földön de eddig semmi baja.

2016. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a ruháim még soha nem mentek tönkre. előbb unom meg (pár év), mint hogy tönkremenne. nyilván azért is, mert nem hordom rongyosra egyiket se, sok ruhám van.

cipőnél volt amelyiknek a ragasztása kicsit engedett,nyári szandál pántja elszakadt, de ezek nem hiszem hogy miattam, elvégre rendeltetésszerűen használtam...

2016. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%

Igyekszem vigyázni rájuk. Gyerek- és kamaszkoromban nagyon kevés ruhám volt és általában nem olyanok, amik tetszettek volna, méretben is mindig nagyok voltak, így én akkor kezdhettem el a saját ízlésem szerint öltözni, amikor megkerestem rá a pénzt. Most, hogy megdolgozom értük és vehetek olyan ruhát, cipőt, amilyet szeretnék, valahogy "tisztelem" is őket, a munkát, amit a rájuk fordított pénzért végeztem.

A ruhák élettartama változó de egy-egy darabot évekig hordok, amíg tönkre nem megy a mosástól. A cipők is 2-3-4 évet bírnak, a tornacsuka stílusúak hamarabb szétmennek, míg a bakancs, szandál nem. Ha felválik a ragasztás vagy megreped a talpa, inkább megcsináltatom először és csak akkor dobom el, ha már tényleg használhatatlan (kilyukad, beázik).

2016. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem egy ruhadarab azért van, hogy használjuk. Nyilván nem dobálom, meg nem vagyok trehány, de használom őket rendesen, kabát, cipő, akármi, meg nyilván sárba nem fetrengek, de azért én hordom a dolgaimat gond nélkül. A ruháim nem nagyon szoktak tönkremenni, olcsóbb pólók nyúlnak ki vagy kopnak el maximum, de ha odafigyelek a mosásra, azok sem gázak. A cipőim általában jól bírják, pedig nem a legdrágábbakat szoktam venni, a legtöbb cipőm megvan 2-3 éve. Az egyik pont most ősszel ment tönkre olyan 2 év után, mondjuk azt hordtam rendesen mindenhová, sokat is gyalogolok, sétálok, használom a cipőimet, szóval nem várok tőlük ilyen 5éves időtartamot :D
2016. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3nagyon igaza van

Én is igy gondolkodom, gyerekként mindig szerettem volna sok ruhát de nem adatott meg mindig. Mindig azon ábrándotam milyen lenne hazavinni az egész zarat es mindig lehetne masba jarni mindennap. :) Ma mar nincsenek ilyen álmaim de nagyon vigyázok a ruháimra, ápolóm is oket, sok otthon műanyag fóliával van lefoliazva hogy ne porosodjon a szekrénybe. Ugy szinten a cipokkel es táskákkal amelyeket rendszeresen ápoló spray-vel tartok formaban. Évek óta vannak ruhadarabjaim, bar könnyen használódnak a ruháim.

2016. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A cipőimre vigyázok, bár külön figyelmet nem fordítok rájuk csak rendeltetésszerűen használom őket. Általában nagyon jól bírják, az utóbbi 4-5 évben (mióta nem nő a lábam) nem ment tönkre cipőm.

1 tornacsukám van, ami már kb leszakadt a lábamról, de az is bírt kb. 4 évet elég komoly igénybevétel mellett.


A ruháimra képtelen vagyok vigyázni. Az összeset sikerül lekajálnom...

2016. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!