Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kényelmes a sport meltartó...

Kényelmes a sport meltartó használata nagy telt mellü nönek?

Figyelt kérdés
Mi jo benne ?

2016. dec. 25. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
En se tudom. Valóban kényelmesebb, de igazából az egész csöcsöm kilóg belőle és a mellbimbó körvonalait is kiemeli. Használj inkább csak sima melltartót. Az sztem sokkal jobb.
2016. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%
1-es SAJNÁLLAK!! készülj fel mivel perceken belül megtalál az első idióta aki rádír, majd percek után ezek osztódással fognak szaporodni. (levelekre gondolok)
2016. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Es mennyire igazad van! Most irt rám az elso
2016. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

#1 vagyok

Mindenkinek üzenem, akinek felkeltette az érdeklődését a válaszom, hogy 12 eves vagyok! (Es ez igaz is)

2016. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Önmagában nem kényelmes és nem is néz ki túl esztétikusan.

Nekem E kosaram van és sportolásnál is a merevítős melltartót részesítem előnyben ami fölé húzom a sportmelltartót.

2016. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mihez képest? Nagy mellel sporthoz muszáj a melltartó. Nyilván nem sporttopra kell gondolni, hanem olyan melltartóra, aminek ERŐSEBB a tartása, mint a hétköznapokban használtnak.
2016. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem D-s mellem van, és olyan sportokat végzek amihez elengedhetetlen a sportmelltarto de nem találtam még olyat ami tényleg normálisan tart... Szoval en is alá veszek egy sima kosarasat es rá egy vékony de eros sportmelltartot, de amugy kenyelmesnek sehogy se mondanam raadasul mindegyik egymellet csinal szoval:D
2016. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!