Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű lányok milyen...

Nagy mellű lányok milyen felsőben tudnak konditerembe járni, úgy hogy ne bámuljon minden férfi nyálcsorgatva?

Figyelt kérdés
Eddig bármilyet próbáltam mindegyikben elég kihívó voltam a nagy melleim miatt.

2017. jan. 4. 12:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Laza bő
2017. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ma 13:22

Az a legjobb ;)

2017. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Van olyan kondi ahova csak lányok járhatnak,esetleg járj olyanba.
2017. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
öröm nézni, ahogy a sok szerencsétlen fiú töri magát privát üzenetekben :DDD nem tudom hogy képzelhetik, hogy valaha felszednek itt egy lányt :DDD
2017. jan. 4. 15:22
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem akad arra példa....:)

Legalább jó melleid vannak? Az hogy hogy nagyok, még nem garancia arra hogy szép feszesek, formásak

2017. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Menj női terembe, nekem is elegem lett az ilyenekből.

Néha bugyi nélkül edzek, és egyszer egy fickó odajött hozzám, hogy van-e rajtam...azt hittem köpni nyelni nem tudok. (Nem nagyon látszódhatott semmi, csak hogy nincs bugyivonalam)

Szóval női terem, csak és kizárólag.

2017. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, itt mindenki azt hiszi, megèr egy próbát...

Full semleges dologra, pl kiírnád, hogy hol tudsz venni farmermintás cicanadrágot, egyesek arra is simán bepróbálkoznának privátba, hátha felkìnálhatják a kis pömpölőjüket, nagyon szánalmas :D

2017. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Rzk4ever válasza:
20%

Hát, én sportmelltartó-normálpóló felállást választom😅 De ha megbámulnak, direkt csinálok valami olyat amitől leeski az állunk😅 Pl: nyújtózkodok, igazgatom a melltartóm😂

Bár én még csak 15 éves vagyok😂

2017. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!