Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akiknek vastagabb a...

Lányok, akiknek vastagabb a vádlija, ti hol szoktatok magatoknak csizmát vásárolni?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatú lány vagyok, de a genetika és a tánc miatt elég vastag vádlim van. Mostanában nagyon sok oldalt megnéztem, ahol tudnék magamnak csizmát vásárolni az interneten, de nem találok olyat a méretezésük szerint, ami jó lenne a vádlimra is. Kínai üzletekben is nézelődtem, illetve turkálókban is, de esélytelen, hogy találjak magamnak olyat, ami tetszik.

Lehet, hogy válogatós is vagyok, mert lapos talpú csizmát szeretnék, ami csak kb. féllábszárig ér, nem térdig vagy térd fölé, mert nem vagyok túl magas, és azok előnytelenek lennének nekem.


Tud valaki valami olyan oldalt az interneten, vagy olyan üzletet, ahol vastag vádlival rendelkező lányok is találnak maguknak csizmát?


2017. jan. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, viszont a vádlim elég erős. Nem tudok külön erre szakosodott oldalt vagy boltot, próbálgatok és vagy jó, vagy nem.
2017. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagy nehezen találtam egy bőrcsizmát a humanicban, ami jól is néz ki és van benne egy kis gumis rész, így belefér a vádlim. De egyszer felvettem és rájöttem, hogy mégsem akarok csizmát hordani, hiába volt kényelmes...nem a stílusom mégsem a csizmaviselés.

De nagyon sok helyen megnéztem én is, mire találtam.

2017. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Martens van, fazonra kb mint egy gumicsizma, nadrággal pont jó.
2017. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!