Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy alacsony kövér lánynak...

Egy alacsony kövér lánynak milyen ruhák állnak jól?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom, hogy semmi stílusom nincs és nem vagyok nőies. Szeretnék változtatni ezen de nem tudom, hogy hogyan. Eddig mindig farmert hordtam meg egy pulcsit és valamilyen sportcipőt. Magassarkút semmiképp nem szeretnék hordani mert utálom, fáj benne a lábam, nem tudok benne normálisan járni és nem is tetszenek. Pedig tudom, hogy az jobban áll egy kövér lánynak.

Szerintetek milyen felsőt és nadrágot hordjak?

20/L

(155cm/78kg)


2017. jan. 8. 19:17
 1/8 Feketeruhasember válasza:
21%
Öltözködésben nem tudok segíteni, de az életmódodon változtathatnál. Nem koplalni kell hanem diétázni. Nem kalóriákat kell számolgatni hanem diétázni. És mellette sportolni ami lehet akár intenzív gyaloglás is.(futást nem ajánlom amíg nem normalizálódik a súlyod).
2017. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat de most nem ilyen válaszokat szeretnék olvasni, hanem olyat ami megválaszolja a kérdésemet :)
2017. jan. 8. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen méretek mellett NINCS, ami jól állhatna.
2017. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Cöhh...igenis van, ami NAGYON jól állhat. A szépség nem egyenlő a véznasággal.


[link]

2017. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

készülj, most itt mindenki oltani fog, hogy fogyjál inkább le, addig utcára se menj stb....

a kérdés az, hogy milyen alkatú vagy? (a kövér nem válasz!!!!) körte, alma? ilyesmi. ezeknek nézz utána, hogy milyen szabású ruhák állnak neked jól.

én is "kövér" vagyok, általában sötét színű ruhákat hordok. mivel körte alkatú vagyok, magasabb derekú nadrágokat viselek például...

2017. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1#1 , #3 idióták!Attól,hogy nem anorexiás,még lehet csinos!

Nézelődj plus size oldalakon,biztos találsz valami ötletet,tippet:)

2017. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Attól,hogy nem anorexiás,még lehet csinos! "


Anorexiás akkor lehetne, ha fele ennyi lenne a súlya!


A belinkelt öltözetekhez meg még elöször legalább 10 kg-or fogynia kellene, hogy hasonlóan nézzen ki, mint a képeken.

2017. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A farmer is lehet dögös szerintem bár én ehhez nem értek.
2017. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!