Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek hogy elfogadjanak?

Mit tegyek hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Nagyon nem szeretnek engem az osztályba. De most lesz egy új esélyem , hogy valaki elfogadjon

Elköltözünk és szerintem (biztos) fog ott pár egyidős velem lakni . Mit tegyek , hogy majd azok elfogadjanak vagy legalább szóbaálljanak velem? Nagyon fiús vagyok lány létemre , szóval ezért is nehezebb...



2017. jan. 29. 22:05
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Keress egy kirekesztetett majd az osztályodon belül és noszogasd :) a végén jóba fog veled lenni és nem leszel egyedül :)

2017. jan. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Most ha csak a külsőségeket vesszük figyelembe, szerintem az, aki a fiús kinézeted miatt nem ismerkedik veled, az egy idióta.

Azt se mondanám, hogy változtatnod kéne magadon, hiszen ez vagy te, max ha nagyon szeretnél alakítani az ízléseden, tudsz rajta csiszolni. (Így látatlanba nem tudok jobbat mondani).


Viselkedéssel kapcsolatban pedig azt ajánlom, mosolyogj, legyél nyitott majd az új közegben. kezdeményezz a többiek felé, és akkor ők is nyitni fognak, és kiderül, vannak-e közös vonások :) sok sikert :)

2017. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!