Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt már, hogy nem birtad...

Volt már, hogy nem birtad tovább magassarkuban? Hogyan oldottad meg?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most meg, mivel a párom alacsonyabb nálam, egy életre letudtam a magassarkú-problémát :P
2017. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

egyszer karácsonykor felvettem egy tűsarkút.a szüleimnèl voltunk a párommal, hazafele egyszerűen le kellett vennem(tèlen! mondjuk hó nem volt)mert nem bírtam tovább.2 utcányira lakunk tőlük, ès karácsony este senki nem volt az utcán úgyhogy szerencsère nem látott senki, nem is az lett volna a ciki hogy mezitláb vagyok mert nem èrdekelt volna abban a helyzetben hogy ki mit gondol, hanem azon gondolkoztam hogy ha valaki meglátja hogy decemberben mezítláb rohanok az utcán idiótának nèznek😅😅😅hát így visszagondolva èn is annak nèznèm magam..

ami gáz volt hogy iszonyat hideg volt a beton ...mintha jègre menten volna mezitláb ...teljesen elfagytak a lábaim mire hazaèrtünk ès nem èreztem őket....olyan volt mint amikor teljesen elmacskásodik.ami viszont a legfurább, hogy a harisnyám nem szakadt ki, mai napig se èrtem hogyhogy...pedig lemondtam róla a cèl èrdekèben...

de gáz sztori...😅😅de jó így visszagondolni nevetni rajta

2017. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Soha nem volt ezzel problémám.
2017. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"nem èrdekelt volna abban a helyzetben hogy ki mit gondol, hanem azon gondolkoztam hogy ha valaki meglátja hogy decemberben mezítláb rohanok az utcán idiótának nèznek"


Jól van, lányom.

2017. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!