Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann-ban vásárolt cipő...

Deichmann-ban vásárolt cipő (többi lent)?

Figyelt kérdés

4 hónapja vettem ott egy bokacsizmát 8ezer forintért. Kb. 1-1,5 használtam, hiszen nem vagyok h*lye, a nagy hóban nem ebben járkáltam. Ezalatt az idő alatt, elvált a talpától, valamint egy kis helyen ki is lyukadt. Ma visszavittem, és közölte velem az üzletvezető, hogy erre nem szól a garancia, valószínűleg a nem megfelelő használatból ered a probléma... (ezt erősen kétlem..)

A kérdésem az, hogy mit lehetne vele csinálni? Nem igazán szeretnék 1,5 havonta új cipőt venni...

Érdemes elmenni a békéltető testülethez?



2017. febr. 27. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, menj el vele. 6 hónapig visszaviheted, nekik kell bizonyítani, hogy a termék eladáskor hibátlan volt.
2017. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is levált az egyik drágán vásárolt bakancsom talpa félig...még az üzletben voltam felháborodva. Rakat sz*r a Deichman...de sajnos nem mintha jobbat tudnék mondani.
2017. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A jegyzőkönyv megírása után mennyi időm van elmenni a békéltetőhöz? :)
2017. márc. 5. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!