Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki még tesi órán tornadresszt...

Aki még tesi órán tornadresszt hord hogyan veszitek fel a többiek előtt az öltözőben? 17/L

Figyelt kérdés
és a bugyit is leveszitek vagy azt alatta hagyjátok

2017. márc. 9. 13:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok szégyenlős, simán leveszem mások előtt a bugyimat is. Sportmelltartót felszoktam venni a dresszt meg bugyi nélkül veszem fel, mert a bélés nem véletlenül van ott. Amikor megvan a havim akkor marad a bugyi. A dresszem többnyire úgy viselem hogy mindig veszek fel rá kisnadrágot, a derekam miatt hordom a dresszt hogy védve legyen.
2017. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk nincs ilyen jellegű gond ha annak nevezhető. Van lány öltözőnk ahol mindenki számára van szekrény és ülőhely. Tehát nem egymás előtt pózolva öltözünk át hanem csücsülve. Akkor van gáz ha éppen akkor derül ki hogy épp megjött és fúj de irány a zuhany vagy a wc és betét, tampon be.:-) Egyébként pedig a középsuliban nem kötelező a dressz de sokan hordunk egyrészes száras fitnesz dresszt amiből nem lóg ki a bugyi és a punciszőr, vagy toppot nadrággal de pl. a barátnőm RG dresszt használ mert jár táncolni is.
2017. ápr. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Mindig leveszem, simán a többiek előtt.
2017. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
9%
Ezt tuti h nem 17/L írta. Inkább 58/F
2017. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
3%
Most csak én lakok másik bolygón, de felénk senki nem hord tornadresszt. Mi sulinkban senki nem hordott. Általánosban sem és középsuliban sem. Talán oviba volt ilyen kis kék dresszem.
2017. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19%
Én ha tesi óránk van az igazgatóiban szoktam átöltözni az igazgató bácsi segítségével és a bugyimat mindig otthagyom addig amíg tart az óra.)
2017. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Bugyit nem viselek tesi alatt, nem kell az azért van dresszbe a betét. Melltartóból sportmelltartót veszek fel ami nekem ezerszer kényelmesebb. Fekete hosszú ujjú meg egy két rövid ujjú dresszem van. Alapból mi lányok csak 6 an vagyunk az osztályba, együtt tesizünk a fiúkkal mert kevesen vagyunk lányok és így egyszerűbb. Többnyire veszek a dressz alá leggingset vagy harisnyát, nagyon ritkán ráveszek egy nadrágot a dresszre, de ha alá veszek harisnyát az legalább tart, de ha meleg van csak dresszbe tesizek. Igaz hogy a fiúk imádnak meglesni, de nem miattuk öltözök így, hanem mert így praktikus. Szertornára is jártam ott volt főleg versenynapokon hogy reggeltől estig csak egy szál dresszbe mászkálgattam a csarnok körül, illetve egyszer az utcára is így mentem ki ha venni akartam innivalót, szál dresszbe tornacipő, nyár volt jó érzés volt így kimenni. Igaz bámultak arrafelé is, de kit érdekel. 80-90 es évekbe még a 18 éves gimis lányok is kivétel nélkül hordták, én még most is bevezetném kötelező jelleggel mert mozgáshoz praktikus darab. De természetesen nem olyat vetetnék fel amit iskolába hordanak általánosba az a rövid ujjú olcsó kínai valami mert az tényleg kényelmetlen. Én minőségibb dresszeket vetetnék, de adnék is rá kedvezményt hogy meg is tudják fizetni, mert nem olcsóak.
2017. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Óra utáni zuhanyzásnál úgyis le kell vetkőzni, akkor meg miért probléma ez?
2018. ápr. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálok ügyet ebből. Simán levetkőzök mások előtt meztelenre, mert a melltartót mindig sportmelltartóra cserélem át, és úgy húzom fel a dresszt. Bugyit nem veszek a dressz alá mert teljesen értelmetlen, csak kilógna, meg nem véletlen van a dresszbe betét varrva. Nem is értem hogy sokan miért viselnek bugyit a dressz alatt, mert sokan ugye a higiéniára hivatkoznak, csak a helyzet az hogy jobban bele lehet izzadni "ott" a plusz rétegtől amit nyilván nem vesz át senki óra után így az még inkább nem higiénikus. Meg sokszor azt sem értem hogy azonos neműek közt egyesek miért szégyenlősködnek. Nyilván lehet nevelés miatt is, meg stb... de semmi értelme ennek én szerintem.
2018. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
mai napig tánchoz dresszt viselünk :) nem vagyunk szégyenlősek :) bugyi le, dressz fel :)
2020. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!