Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, járnátok olyan fiúval,...

Lányok, járnátok olyan fiúval, aki nem divatosan, hanem inkább extrémen öltözködik?

Figyelt kérdés

Azt hordom, ami nekem tetszik, nem érdekel, ha nem illenek össze a ruháim. Szeretem a nagyon színes és mintás ruhákat, simán felveszek egy lila kockás nadrághoz egy piros pulcsit. A hajam is extrém, most épp kék színűre van festve.

Mit szólnátok egy ilyen fiúhoz? Bejönne vagy zavarna?


2017. márc. 9. 19:04
 1/8 Metionin ***** válasza:
86%

Én díjazom, ha valaki nem szokványosan néz ki. Mondjuk én sem nézek ki épp szokványosan és a barátaim között is van pár érdekes arc. :D


26/L

2017. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem jonne be, de oltozz ugy, amilyen lanyoknak akarsz tetszeni.
2017. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez tök jól hangzik:DDD képet mutatnál? :) :D biztosan imádnám, hogy ilyen játékos, érdekes stílusa van :D én meg amúgy darkos vagyok, szóval összeillenénk xd
2017. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kösz lányok, örülök hogy van akinek bejön ez a stílus! :D Nekem tetszenek az extrém és az hétköznapibb stílusú lányok is, nem ezen múlik, most épp az utóbbiak közül tetszik egy. Remélem őt se fogja zavarni a külsőm.

Magamról inkább nem teszek fel képet ide, de ilyeneket én is simán hordok:

[link]

[link]

Meg extrémebbeket is, csak arról nem találtam fotót! :D

2017. márc. 9. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Öcsém, neked a lányokkal lehet, hogy nem lesz gondod, de az aggódó szüleikkel 100%, ha csak nem Télapó és Télanyó lányával kezdesz, akik hozzá vannak szokva az elfekhez az Északi Sarkon.


Nem tudom hány éves vagy, de akármilyen stílus jön is be a szíved mélyén, sajna a csajozáshoz meg kellene kicsit komolyodni, ha azt akarod, hogy férfiként tekintsenek majd rád a szülők, és elengedjék velük a lányukat.

2017. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert aki igy nez ki, valoszinuleg nincs normalis munkaja (hacsak nem stylist vagy fodrasz), vagy lehet hogy azt gondolnam hogy nem is a lanyokhoz vonzodik igy hanyagolnam.

Tini koromban is kerultem oket, mert aki ennyit torodik a kulsejevel az altalaban bekepzelt ontelt pasi.

De persze biztos van akinek bejon.

2017. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Egy fiu legyen ferfias,es ne egy rossz hippy. Bocsi,ezenfelul lehetsz egy jofej srac
2017. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Remélem ilyen Sokka (avatar-aang legendája) frizurád nincs, az ilyen hajú srácokat valahogy nem tudom komolyan venni, de a többi teljesen okés szerintem. A második kép kifejezetten tetszik.


17/L

2017. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!