Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is kapott már férfi tangát?

Más is kapott már férfi tangát?

Figyelt kérdés

Barárnőmtől kaptam egy ilyet:


[link]


Nem tudom mire vélni, hogy miért kaptam. Hiába kérdeztem, annyit válaszolt hogy "csak". Pár hete fel kellett vegyem szex előtt az ő bugyiját, de kényelmetlen volt, gondolom ezért kaptam férfi változatban.


Más is kapott ilyet a barátnőjétől?

Nők meg miért akarnak ilyet ránk erőltetni?


2017. márc. 10. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Talan azert mert van noi boxer is.

Miert baj ha nem rovidgatyaba akar latni?

Arra nem gondoltal hogy kisse unalmas es egyhangu neki a ferfiak alsonemu valaszteka?

Igy akarta megtorni a szurkeseget.

2017. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Ti is elvárjátok a nőktől, hogy falatnyi tangákban meg szuperszexi csipke meg fűzős fehérneműkben legyenek, pedig hidd el, a legtöbb nem olyan kényelmes ám.

Sok nő jobban szeretne egy kényelmes boxerban lenni, mint a valagba vágó tangában, de mivel a férfiak elvárják, hogy csinosak legyenek és mutassák a feneküket (mert nektek már a franciabugyi is mamás, meg literes), ezért beletörődtek.

Ugyanezzel a lendülettel akkor a nők is kívánhatják, hogy a pasijukat egy fenékvillantós falatnyi kis alsóban lássák szex előtt, ne egy rövidgatya stílusú boxerban.

(Tisztelet a kivételnek, sok nő szereti a tangát, és vannak, akiknek csak boxerban férfias a pasijuk, ez tény. De nem mindenki egyformán gondolkodik.)

2017. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es válaszolóval nem teljesen értek egyet. Bizony sok nő van akinek az a kényelmes fehérnemű viselet, meg a szokásos ruha alatt nem látszódik a vonala történet.


Nem várom el, azt vesz fel ami neki kényelmes, márpedig neki a tanga kényelmes.


Hasonló, de kicsivel vékonyabb alkatom van a képen szereplő férfinél, valószínű pont ezért választotta.

2017. márc. 10. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Lehet nem ertesz egyet a ketessel ,de igaza van!

Nezd meg a sok hiu fiukat a strandon, nezik a tangas lanyokat,de ok bevannak bugyolalva mint az arab csajok a terdig ero buggyos szar rovidnadragjaikba nehogy meglatszon valami a ferfiassagukbol,de dugni azt szeretnenek...

Vagy epp a ferfi "rovid" nadrag ami megint csak terdig er a fent emlitettek miatt.

2017. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyilván azért kaptad, mert barátnődnek bejönne, ha abban láthatna, ezt téphetné le rólad. :)


Amúgy én is kaptam tőle tangát régebben, nem is egyet, mert neki sokkal jobban bejön, mint bármi más. :)

Aztán rájöttem hogy nem is rossz ez, mert nyári kánikulában kimondottan kényelmes, szellős. Szóval lassan lecserélődött az összes tangára, ma már csak azt hordok, és nem is szívesen térnék vissza a régire. :)

2017. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen kaptam tangát a barátnőmtől, és nyáron kényelmes és kevésbé izzadok be illetve nekem kényelmes
2017. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Na! Latjatok ket utolso kommentelo, nektek legalabb megjott az eszetek mert ra jottetek a lenge szerko elonyere, de meg mindeg sok az elvezemult aki rovidnadragot visel a hosszu alatt (boxer) vagy terdig eroben es bo szaruban megy strandolni vagy szinten naluk a terdig ero "rovid" nadrag a rovid had palljon be a pitcsajuk..
2017. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Utolsó!


Én vagyok az #5-ös.

Milyen szöveg ez, hogy "megjött az eszetek"? Ki vagy te hogy ilyet írsz rólam, és a #6-osról is? Talán ismerjük egymást? Szíveskedjél jó modort tanulni, mert ilyen fellengzős bunkó dumával semmi keresnivalód itt!


További szép napot!

2017. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Előttem szólóval egyetértek. Mindenki olyan alsónadrágot hord a nadrágja alatt amiben kényelmesen elfér a szerszáma. Nekünk ez jött be másnak pedig nem ennyi. unalmas világ lenne hogy ha mindenkinek ugyanaz tetszene :D
2017. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kaptam, és azért mert kíváncsi volt h rajtam hogyan áll. azóta imádja, és vett még párat nekem, és csak ezeket adja rám.
2017. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!