Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki a hamisítvány...

Szerintetek ciki a hamisítvány táska?

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól fugg milyen hamisítvány,mert ha egy MK hamisítvány es ra van rákva egy nagy KM dísz akkor igen ciki.De ha nem feltűnő akkor nem gaz.
2017. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha azért kell az a táska hogy azthiggye mindenki hogy milyen pénzes vagyok akkor mondhatni hogy ciki
2017. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elitista meg sznob meg ilyesmi, viszont ha egy szemmel láthatólag nem ennyire tehetős csajon virít Louis Vuitton, Michal Kors stb táska, az olyan hülyén jön ki szerintem, elüt vagy nem tudom hogy mondjam (de inkább akkor ciki, ha szét van használva, retkes, kopott).

Van egy rakás gyönyörű megfizethető táska.

DE ha annyira tetszik a minta vagy dizájn, hogy teljesen rákattantál, akkor szerintem nyugodtan vedd meg, mert a Te döntésed tojni rá mit gondol más :)

2017. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen. Pl a boldog boldogtalan karján virito kamu Obagek nagyon cikik.

Ahogy a pár éve menő LV táskák is azok voltak.

De vannak szép replikak amelyekről, ha igényesen öltözködsz hozzá, nem feltétlenül látszik rajtuk hogy nem eredeti darabok.

2017. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%
Minden ciki, ha copy. Nemcsak a táska.
2017. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Előzővel értek egyet. Ami nem eredeti, az ciki. Ha pedig olyan emberek közé keveredsz, akik értenek hozzá, akkor süllyedhetsz szégyenedben! Tuti nevetség tárgya leszel. Mindenkeppen eredetit vegyél, ha nem teheted meg anyagilag, akkor gyönyörű olcsóbb kategóriás táskák vannak. Pl egy Zara vagy egy Mango sokkal többet ér, szebb, tartósabb, és garancia is van rá. Míg egy kínai vacakkal nem kapsz semmit, dobhatod valószínűleg egy hónap múlva a kukába. Kidobott pénz, ciki, és még gazdagnak sem fogsz tűnni tőle! Kit akarsz átverni? Magadat vagy a környezetedet?
2017. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!