Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Miért öltözködtök...

Lányok! Miért öltözködtök lazán, sportosan, bohókásan, mikor szexisen is lehetne?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány ismerősöm ilyen ruhákat hord pl:

[link]


[link]


PEDIG így is lehetne:

[link]


[link]


2017. febr. 8. 23:17
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
2017. febr. 8. 23:18
 2/58 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, te ezt a kérdést komolyan gondolod?

Azt hord mindenki, amit szeretne.

2017. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
98%
Most komolyan az a bajod, hogy nem mindenki csöcsvillantó ruhákban jár?
2017. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
98%

Valószínűleg azért, mert nem akarnak/akarunk k.rvának kinézni...

Egy igazi nő nem azzal nyeri el a férfiak tetszését, hogy kipakolja a berendezését.

2017. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
54%
Én nőies ruhákat hordok, sőt a környezetemben elég sokan.
2017. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom, nekem az első lányok jobban tetszettek, mint a villantósak, kicsit kurv*s benyomást kelt.
2017. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
97%
Lol. Amúgy fogalmad sincs miről beszélsz. Csöcskidobós ruhában senki nem vesz komolyan egy nőt, kapcsolatban helyett egy éjszaka max, normális állást se kap komolyabb szakmában. Nyilván ha valaki egy agyatlan, szakképzetlen némber, az mehet így sz.pni a főnököt, de egy értelmes nőnek ez visszalépés.
2017. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
96%

1. Sokszor kényelmesebb.

2. Én szeretek nőiesen öltözködni, de mindkét dekoltázs túlzás.

2017. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim válasza:
96%

Ezen a kérdésen jót röhögtem, már bocsánat. :D

A kérdésből ítélve még jelentősen taposod a tinédzser éveidet. :)

Nos, valljuk be, egy tizenéves lányon sokkal természetesebben mutat egy egyszerű de bájos ruha összeállítás, mint egy felnőtt nőknek tervezett, testhez simulós, bulikra és eseményekre szánt ruhaköltemény. :D

Másrészt meg, mindenki úgy öltözik ahogy szeretne. :)


Lehet, hogy sok férfi szereti azokat a nőket, akik mindenüket mutogatják a világnak, s ezek a hölgyek is borzasztóan élvezik ezt, szerény személyem szerint a titokzatosság; az, hogy a személyiségével, a kisugárzásával hódít egy nő, aki már egy szende mosollyal képes beindítani az ellenkező nem fantáziáját, tisztában van saját előnyeivel, testét büszkén vállalja - ez az igazán szexi. :D


Feszülős, rövid, kivágott, mellkirakós ruhát lehet sok nőn látni, egy ízig-vérig szexi személyiséggel (legyen rajta akármennyire is hétköznapi ruha) rendelkező egyén már sokkal izgalmasabb és ritkább.:D

2017. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
blablabla... nem lenne annyi megcsalás, ha nem lennének palisak a nők! 5 év után már úgy carja le a mackósruhába bújt "szexis" (szerinted) mosolyodat, mint a huzat
2017. febr. 8. 23:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!