Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek tetszik, ha a...

Lányok, nektek tetszik, ha a fiúknak látjátok a mezítelen bokáját?

Figyelt kérdés
Erre a mostani bokavillantós divatra gondolok. Te megnézitek a fiúk bokáját? Vagy inkább visszatetszést kelt ez bennetek?

2017. márc. 30. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudok megítélni senkit sem egy kiragadott öltözködési stílus alapján. Csak az, hogy a boka kilátszik, még nem elég ahhoz, hogy meg tudjam ítélni. Inkább az összkép számít.

Ha nagyon fel van tűrve, a boka fölé jóval, az már viszont hülyén néz ki szerintem.

2017. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem tetszik, mert számomra nem férfias.
2017. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Nem tetszik..számomra az ilyen nem férfi
2017. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most egyre több fiú is ezt csinálja.
2017. márc. 30. 17:32
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindenkinek szíve joga úgy öltözni ahogy akar, max nem tetszik, de abszolút semmi hatással nincs ránk, hogy más ember milyen cafat ruhaanyagot aggat magára.
2017. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Kb mintha öltönyben kilátszódna a szőrös has.
2017. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Aki követi ezt az új és nevetséges divathóbortot, annak se ízlése se egyénisége nincs és nem, nem tetszik a bokavillantás. Nem a fiúkat nézem meg, hanem a férfiakat és az a tapasztalatom hogy egy felnőtt férfi nem hódol be az ilyen divatnak. És lehet felszínesnek nevezni egész nyugodtan, de én akkoris állítom hogy az öltözködés alapján meglehet ítélni valakit (persze vannak kivételek,de ebbe nem megyek bele) és aki majomként követi a divatot, az az én szemembe már rossz pont.
2017. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Attól függetlenül, hogy sok fiú kőveti ezt a divatot, nem kell neked is követned? Ítéld meg saját magad, hogy neked tetszik e vagy sem, az alapján döntsd el, hogy követed e ezt a divatot. A mostani 14 éves lányoknak lehet tetszik, de egy felnőtt nőnek már kevésbé szerintem. Ne legyeünk birkák, azért mert az egyik kitalálta, nem kell mindenkinek rögtön elvakult módon követni. Lehet nagy divat a hasvillantós pól, de nem veszem fel, mert konzervatívabb vagyok annál, mint hogy nyílt utcán mutogassam az egész hasam, és nem haltam még bele, hogy nem követem ezt a divatot, ha egyszer nem tetszik.
2017. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezzel szerintem annyi a baj hogy a nőknek ,,férfiakon" ez nem tetszik viszont ők hordják mert divat.

Félreértés ne essék én nem követem a divatot SŐT! de azért elég nevetséges hogy beszélek egy lánnyal és mondja hogy "jajj há ez meg ez szerinte nem is néz ki jól (ami fiúdivat)" aztán ő meg egy az egyben úgy öltözködik mint a többi 80%.

2017. márc. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

9!

Ebbol is latszik milyen hulyek a csajok!

Azt hiszik nekik mindent lehet es mindenkit fikazhatnak,de ha oket szidjak akkor azt nem turik....

Mint peldaul a ferfi acelbetetes bakancsot viselo csajok talan noiesek??

2017. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!