Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis vagy nagy táskás lányok...

Kis vagy nagy táskás lányok vagytok?

Figyelt kérdés

Miért?

Miket visztek magatokkal?



2017. ápr. 1. 11:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kicsi. Probálok a minimumra szoritkozni mert utálok cipekdeni pláne fölöslegesen.

Tárca,kulcs,iratok,szemceruza,szájfény,rágo,zsepi,gyogyszer sajna kell,és sebtapasz.

Ha kell még valami apróság akkor azért még eltudom rakni.

Ha mégés úgy tünik hogy nagy/sok málha lesz akkor hátizsák,mert az legalább egyenletesen terhel,és akkor nem szakadle a válam.

2017. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Én no-táskás lány vagyok. Utálok táskát cipelni magammal, kis tárca van nálam csak + telefon, és vagy kézben viszem, vagy berakom a zsebembe.

Összesen 3 táskám van, egy hátizsák, amiben edzeni megyek, terepre vagy túrázni, egy nagy oldaltáska, amit iskolába viszek, ebbe rakok kaját, vizet, könyvet stb, meg egy kis box clutchom, amit bulizni viszek, ebbe csak tárca+rúzs+telefon+lakáskulcs megy. Ha csak szaladgálok a városban vagy ilyesmi, nem viszek táskát egyáltalán.

2017. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kicsi.

Pénz, iratok, kulcs, telefon, kiskanál, zsepi, ha épp kell akkor Kindle, ajakápoló, nyáron mini naptej, toll, gyógyszerek. Sőt még egy vékony pulcsit is bele tudok gyömöszölni, ha muszáj.

2017. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
sport táskát hordok,kicsi nagy
2017. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hova megyek. De nem szeretek foloslegesen cipelni minden marhasagot, amit ugyse hasznalok. Ugy vagyok vele, hogy ha minden kotel szakad, akkor veszek, ami kell es kesz. Penz nelkul ugyse megyek sehova. Ha tehetem, akkor nem is viszek taskat.
2017. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagy. Pénztárca, esernyő, iratok, bérlet, fél liter víz, jegyzetfüzet és tollak az alap dolog. Ezenkívül egy két apróság van nálam: zsepi, női higiénés termékek, bevásárlószatyor, ajakbalzsam, szemüveg tok stb.


Kis táskával csak szórakozni járok.

2017. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Közepes hátizsákos, mert az a legkényelmesebb a vállamnak.. Ami van nálam:

Iratok, kulcs, tárca, telefon, fél literes innivalo, plusz pulcsi (este hüvös van), valami rágcsa.

2017. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!