Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek a septum...

Mi a velemenyetek a septum piercingrol? Nekem van 15/L

Figyelt kérdés
Alapbol visszafogott noies stilusom van (es korabban nem ertettem azokat a noket akiknek volt mert miert is rontanak el a szep arcukat? )de neha elbizonytaladom hogy ez a 2 stilus nem uti-e egymast...megbanni nem bantam meg de szerintetek noies ?(tudom ennek a piercing van egy kulonosen undorito tulajdonsaga de hat meg kell szokni :D )
2017. ápr. 17. 23:23
 1/7 anonim válasza:
8%
én azt nem értem 15 éves csitrinek minek van piercingje. neked már 20 évesen két gyereked lesz olyan nagy kvra leszel.
2017. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves volt!:) es pont azert septumot valasztottam ha majd felnottkent nem fog tetszeni es kiveszem ne latszodjon a szuras helye ;) (johetnek a hasonlo kedves valaszok :))
2017. ápr. 17. 23:38
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia, én őszintén szólva nem vagyok nagy rajongója semmilyen piercingnek, a septum piercingről meg különösen rossz véleményem volt régebben. Mostanában viszont sokkal nyitottabb vagyok feléjük. Néhány embernek, akiknek illik a stílusukhoz kifejezetten jól áll. Ha te ettől magabiztosabbnak érzed magad és nem csak divatból csinálod, vagy azért mert xy-nak van, akkor nincs miről beszélni, ne foglalkozz ki mit mond.(az előző primitív válaszolóra meg ne is figyelj)Arra a kérdésedre, hogy nőies-e meg az válaszom, hogy ha olyan ruhákkal kombinálod,és olyan a piercinged ami kicsit visszafogottabb,akkor persze...de nem ezen múlik a nőiességed hidd el. ;)
2017. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blondie.W ***** válasza:
0%

Szerintem undorító.

De a te tested.

2017. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszenek az orr piercingek, de a septumot tartom a legelfogadhatóbbnak közülük. És szerintem nem üti a nőies stílust, csak megfelelő ékszert kell választani. Nekem pár helixem meg side labretem van, szerethetőek. Ezen nincs mit megbánni, ostobaságnak tartom az előítéleteket. Már a te korodban is szerettem volna, de épp miattuk, csak mostanság lett. Én támogatom az önkifejezést és azt, hogy a külsőnk merje tükrözni a belsőnket. Ekkor ragyog csak igazán az ember belső szépsége.


20/L

2017. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik. Én is gondolkodtam, hogy csináltatnék, de szerintem nincs elég szép orrom hozzá, meg nem is vagyok annyira vagány :D


Szerintem abszolút passzol bármilyen stílushoz, nekem nagyon bejön az, ha valakinek nőies stílusa van, de közben meg tetovált vagy van egy csomó piercinge, szuper vagány :)

2017. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kiba.szottul stílus függő. Vannak akiknek undorító, de hát épp ezért csináltatja az ember, hogy ezt a réteget meghökkentse, szóra bírja...

Akinek meg hasonló a stílusa, bírja a pc-ket annak úgyis bejön majd. 15 évesen szerintem kicsit korai egy ilyen pc, mert az arcot közepén van, mindenki látja, és egyből szemet szúr. Kicsit várhattál volna még vele, szerintem. Nekem 18 évesen lett orrkarikám, pedig előtte is tetszett, de előtte nem gondoltam, hogy "tudnám" viselni.

2017. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!