Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz két-három napig ugyanazt...

Gáz két-három napig ugyanazt a farmert hordani, és csak a felsőt váltogatni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 23:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Hát én nadrágot van, hogy 2 hétig is hordok :P Kinőttem én már a homokozós-maszatolós korszakból, nincs annak semmi baja.


Felül viszont minden nap újat (ha este bulizni megyek, arra aznap még felveszek 1 újat, szóval arra a napra 2 kellett)

2010. máj. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
dehogy
2010. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van egy osztálytársam/lány/ és ő úgy csinálja, h kap egy új farmert és addig hordja amég tönkre nem megy, már megfigyeltem, pl most is kapott egy világos farmert, na az kb 1,5 hónapja hordja, mást nem láttsam rajta de fölsőt meg tud minennap másikat venni, érdekes, pedig nem igénytelen csajról van szó, egész csinos is , de ez nekem fura...pl mikor mossa ki, mert ha hétvégente látom a városba vagy buliba minid az van rajta...

Amúgy 1 hétig hordani nem gáz

2010. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
dehogy gáz, én úgy szoktam h egy héten 2 farmert hordok, váltogatva, szal 1-2 napig az gyik, utána a másik, h ne úgy nézzen ki h csak egyet hordok.
2010. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy gáz.. egyáltalán nem. :) De viszont felsőt naponta cserélj. beleizzadsz minden..
2010. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!