Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorkerben vettem 1 hete...

New Yorkerben vettem 1 hete egy farmert, de 3 nap hordás után elkezdett kinyűlni. Vissza vihetem?

Figyelt kérdés
Vettem egy farmert ami pont jó volt, 3 nap hordás után már elkezdett kinyúlni. Vissza lehet vinni a New Yorkerbe? Csak abban az üzletben veszik vissza ahol vettem, mert elég messze van és a közelben is van egy New Yorker. Itt biztos nem cserélik ki?
2017. ápr. 21. 20:05
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 21. 20:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ott a közeledben kicserélik-e. Ha megvan a bokk, és fél éven belül visszaviszed, akkor szájhúzogatás nélkül cserélniük kell.
2017. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sztreccs farmer alapból tágul így nem biztos hogy cserélik. Persze ha 2 számmal nagyobb az más de ha csak látszik a viselet pl terdnel vagy kicsit bővebb derékban akkor nem fogják.
2017. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Minden farmer nyúlik 3 nap hordás után.

Egyébként meg illene kimosni ennyi időnként. Szóval szerintem nincs gond a nadrággal.

2017. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!