Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szürke vőlegény öltönyhöz...

Szürke vőlegény öltönyhöz milyen színű cipő passzol?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen barna cipő barna öv.


( [link]


Néhányan hordják feketével is, de a barna sokkal klasszikusabb, jobban illik hozzá.

2017. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szeretem a szürke öltönyt, de mindig fekete övet, cipőt hordok hozzá, mert barnával szerintem kicsit retro, és az egyéniségemhez nem is passzol


De vedd fel azt, amelyik az egyéniségedhez jobban megy (vagy a menyasszonyodnak jobban tetszik ;))

2017. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a barna egyáltalán nem retró, tavaly már dübörgött, nagyon visszajött divatba, pont a fekete az ami mostanában nem túl divatos, kicsit kifulladt (persze, Mo a fekete ruhák szülőhazája, itthon csak az az elegáns, ami fekete, legalább az öltöny szüke, és nem már-már fekete sötétkék)
2017. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az se mindegy, hogy az inged-nyakkendőd milyen színű lesz, és a menyasszonyodon milyen színű ruha lesz (már ha nem klasszikus hófehér)
2017. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!